Skocz do zawartości
Silkroad

AfterMarket / Dropped - padł ?

Promowane odpowiedzi

U mnie również się ranking nie zgadza

Można prosić a jakieś info dlaczego ranking został pomniejszony ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prowizja od sprzedaży domen zewnętrznych (nieutrzymywanych w naszym serwisie) zostanie podniesiona do 10%.

Ehh i muszę wycofać z AM swoje zewnętrzne domeny... Swoją drogą dlaczego tylko do 10 % ? czemu nie 20 , 50 , 99 %

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powinieneś dostać email z linkiem potwierdzającym. Jeśli nie przyszedł, napisz do supportu aby sprawdzili.

Chodzi o to, że nie ma żadnej reakcji, kiedyś był chyba ładny miły zielony napis, a teraz cofa się do przefiltrowanych domen.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodzi o to, że nie ma żadnej reakcji, kiedyś był chyba ładny miły zielony napis, a teraz cofa się do przefiltrowanych domen.

OK, rozumiem. Zlecę chłopakom sprawdzenie tego.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OK, rozumiem. Zlecę chłopakom sprawdzenie tego.

Trzeci dzień nie mogę przetransferować opłaconej już domeny. Nic się nie dzieje. W ustaleniach z Kupującym transfer miał być błyskawiczny. Klient później chciał kupić drugą domenę, ale w tej sytuacji odmówił.

Po co malować samochód jak silnik nie działa poprawnie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podaj numer ticketu który napisałeś do supportu - sprawdzę konkretnie co to za domena i przeniosę ją ręcznie aby było szybciej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podaj numer ticketu który napisałeś do supportu - sprawdzę konkretnie co to za domena i przeniosę ją ręcznie aby było szybciej.

1421097796 - tam jest nazwa domeny i e-mail Kupującego.

Dzięki!

EDIT: Jest ok, dziękuję.

Edytowane przez kulas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawdziłem.

Transfer domeny był przez Ciebie zlecony poprawnie (mogłeś go widzieć w transferach wychodzących, notabene). Klient natomiast nie potwierdził tego transferu - nie kliknął w link który przyszedl mailem, ani też nie potwierdził go zlisty transferów przychodzących.

Sprawdzę, czemu nie było widac komunikatu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie :

Fatal error: require_once(): Failed opening required 'View.php' (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/svn/production/_core/boot.php on line 19

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie :

Fatal error: require_once(): Failed opening required 'View.php' (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/svn/production/_core/boot.php on line 19

Info z dziś od AM:

"Ze względu na konieczność dokonania wymiany serwera baz danych, nasz serwis będzie niedostępny w nocy z 12 na 13 lutego z godzinach 00:00-08:00."

Może wtedy będzie lepiej bo ostatnio jest tragedia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy jest jakiś problem z przetwarzaniem kolejki zaplanowanych operacji? Dziś rano zleciłem pewną operację (hurtowy transfer domen) i w zakładce https://www.aftermarket.pl/jobs.php jest ona widoczna ze statusem "Operacja się jeszcze nie zakończyła". Na chwilę obecną minęły prawie 4 godziny od zlecenia tych transferów i żadne linki potwierdzające przeniesienie jeszcze nie przyszły, z tego co pamiętam to nigdy to tak długo nie trwało.

Edytowane przez thomaso

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Info z dziś od AM:

"Ze względu na konieczność dokonania wymiany serwera baz danych, nasz serwis będzie niedostępny w nocy z 12 na 13 lutego z godzinach 00:00-08:00."

Może wtedy będzie lepiej bo ostatnio jest tragedia.

Ja dostałem pw od AM o trochę innej treści:

Szanowni Państwo,

W najbliższą środę 12.02.2014 o godzinie 22:30 wystąpi

około godzinna przerwa w dostępnie do usług

podyktowana koniecznością wymiany niektórych komponentów serwera. W związku z tym wszystkie usługi będą niedostępne.

Przepraszamy za niedogodności.

Pozostajemy do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań.

Czekam na płatność za domenę, kupujący ma czas do 23:59:00 12.02.2014r.. Jeżeli zdecyduje się zapłacić za domenę w ostatniej chwili to będzie mógł to zrobić?

Edytowane przez cannot

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja dostałem pw od AM o trochę innej treści:

Szanowni Państwo,

W najbliższą środę 12.02.2014 o godzinie 22:30 wystąpi

około godzinna przerwa w dostępnie do usług

podyktowana koniecznością wymiany niektórych komponentów serwera. W związku z tym wszystkie usługi będą niedostępne.

Przepraszamy za niedogodności.

Pozostajemy do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań.

Czekam na płatność za domenę, kupujący ma czas do 23:59:00 12.02.2014r.. Jeżeli zdecyduje się zapłacić za domenę w ostatniej chwili to będzie to mógł zrobić?

Zgodnie z tym co napisali Ci na pw to nie będzie mógł zapłacić, ale jak klient nie zapłaci do tej powiedzmy 22 możesz przecież przedłużyć płatność o jeden dzien...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@sebastian0000 i chyba tak zrobię żeby nie miał wymówki, że chciał a nie mógł ;)

ps. Stopka Ci za "marginesy" wychodzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta