Jump to content
Sign in to follow this  
Kenny97

Wypłata pieniędzy za sprzedaż domeny na AfterMarket

Recommended Posts

Czy możliwa jest wypłata pieniędzy za sprzedaną domenę na inne konto? Tzn. inne dane niż moje. Jest inny sposób sprzedaży domeny na AfterMarket czy tylko aukcja i giełda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy możliwa jest wypłata pieniędzy za sprzedaną domenę na inne konto? Tzn. inne dane niż moje. Jest inny sposób sprzedaży domeny na AfterMarket czy tylko aukcja i giełda?

 

A AfterMarket wypłaca pieniądze? Ktoś miał wypłaconą jakakolwiek kasę w ciągu ostatniego miesiąca?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A AfterMarket wypłaca pieniądze? Ktoś miał wypłaconą jakakolwiek kasę w ciągu ostatniego miesiąca?

 

ja od 5.6 czekam, ale są pewnie jeszcze osoby które czekają dłużej niż ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A AfterMarket wypłaca pieniądze? Ktoś miał wypłaconą jakakolwiek kasę w ciągu ostatniego miesiąca?

 

Oczywiście nie mogłeś odpuścić takiej okazji. Żałosne....

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 osoby(clever, bazyli) powinny już dawno dostać przymusowe wakacje za trolowanie :/ chyba zacznę rzadziej wchodzić na forum bo już się nie da... Ja rozumiem, że aktualnie ma problemy o których każdy na di dowiedział się od tych osób co najmniej po 50 razy.

 

koniec ot.

 

jak napisane zostało w 2 poście pieniądze można przelać na dowolne konto.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frees, opcja ignorowania użytkownika na szczęście działa bez zarzutu;-)

 

Thx Icebreaker :-)

Edited by thurisaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dziś wygląda sprawa z wypłatami z AM? Zdziałali coś czy lipa?

Swoją drogą mam dziwną anomalię, sprzedałem domenę-pieniądze w saldzie widoczne- a kiedy próbuje kupić za nie domenę wyskakuje komunikat że nie ma środków :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli próbujesz zarejestrować domenę i dostajesz komunikat, że nie ma środków to znaczy, że Aftermarket.pl nie uzupełnił konta do rejestracji domen w NASK i nie ma to nic wspólnego ze stanem Twojego konta w Aftermarket.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślałem, że zarejestruje trochę domen z tej kwoty ale skoro nie można to pozostaje tylko opcja wypłaty :/

 

Dzięki za info i pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

prędzej kupisz kolejne domeny ( pewnie niebawem doładują środki ) niż wypłacisz je :) Mniejsze kwoty zostały wypłacone ostatnio, jednak nieco większe i z początku czerwca jeszcze czekają....

Share this post


Link to post
Share on other sites

prędzej kupisz kolejne domeny ( pewnie niebawem doładują środki ) niż wypłacisz je :) Mniejsze kwoty zostały wypłacone ostatnio, jednak nieco większe i z początku czerwca jeszcze czekają....

 

 

z czerwca? :huh: dałam wypłac środki i pisało ze kase otrzymam do 10 dni roboczych, byla tez opcja wypłat po 1000 zł codziennie, ale zorbiłam zeby przelali całość...

kurde mam nadzieje ze dotrzymaja terminu bo wczasy tuz tuz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurde mam nadzieje ze dotrzymaja terminu bo wczasy tuz tuz :)

Odpuść sobie. Moje pieniądze (i kilku innych osób ) trzymają od połowy maja i nawet na tickety nie odpowiadają.

Edited by icered

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

z czerwca? :huh: dałam wypłac środki i pisało ze kase otrzymam do 10 dni roboczych, byla tez opcja wypłat po 1000 zł codziennie, ale zorbiłam zeby przelali całość...

kurde mam nadzieje ze dotrzymaja terminu bo wczasy tuz tuz :)

Ja dostałem odpowiedź, że w tym tygodniu ma zostać wypłacona ta wypłata z 6 czerwca. Tylko jak widzisz inni czekają jeszcze od maja :) więc nie licz że w ciągu kilku dni otrzymasz wypłatę z lipca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dostałem odpowiedź, że w tym tygodniu ma zostać wypłacona ta wypłata z 6 czerwca. Tylko jak widzisz inni czekają jeszcze od maja :) więc nie licz że w ciągu kilku dni otrzymasz wypłatę z lipca :)

 

ale ogólnie to oni to wypłacą tak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę mnie dziwi fakt, że tak długo AM przetrzymuje pieniądze klienta, które i tak wpłynęły z zewnątrz (czyli od nabywcy domeny). Powinni zostawić sobie swoją prowizję i resztę wypłacić bardzo szybko bo przecież nie idzie to z ich środków. Jeżeli natomiast dzieje się tak jak wygląda to rozumiem że AM ma bardzo duże problemy płynnościowe i przetrzymując pieniądze swoich klientów reguluje w ten sposób swoją płynność. Ciekawe czy jest to tylko związane z tą blokadą PayPal-a czy może AM nie ma własnego kapitału aby funkcjonować. Mam nadzieję, że wszystko będzie z nimi OK bo nie spotkałem lepiej rozwiniętej polskiej platformy handlu domenami... chociażby z tak błahego względu jak rozbudowana lista kategorii tematycznych w odniesieniu do której pozostałe platformy mogą się schować do pieczary zupełnie jakby nie pojmowały lub nie chciały pojąć standardów handlu domenami przez co nie są w mojej opinii zdolni do pozyskiwania klientów. A szkoda...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×