Jump to content
tomekb

Jaki budżet ?

Recommended Posts

Witam , mam pytanie do osób które zajmują się tworzeniem portali internetowych i nie tylko... , chciałbym się dowiedzieć jaki budżet trzeba by przeznaczyć na zrobienie portalu randkowego coś w rodzaju ,,szukambogatego*pl " , interesuje mnie też ile trzeba by przeznaczyć na promocję takiej strony i czy waszym zdaniem można jeszcze coś na tym zarobić .Chciałbym do tego wykorzystać swoja domenę ,,MilosnyBiznes.pl " myślę że dużą promocją tego adresu było by to że o takim samym tytule ,, Miłosny Biznes" wyświetlany jest serial w TV i youtube, którego oglądalność chyba rośnie jak już nakręcili 3 sezon, W którym to serialu bardzo bogaci i ,,szarmanccy" Panowie z zagranicy szukają swoich przyszłych żon poza granicami państwa umawiając się poprzez agencję z kobietami z bloku wschodniego .... pomijając to że osobiście uważam ten serial za niezbyt udany to te agencję słono każą sobie płacić za kojarzenie tych par. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z 3 tyś złotych. Mi ostatnio coś podobnego stworzyła firma http://szczytuje.pl/

Co za seksistowski pomysł na stronę! Fuj! To już innych pomysłów brak? To musi być naprawdę kreatywna inaczej, czyli uboga umysłowo agencja/webdeveloper. Na pewno się do nich nie zgłoszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×