Jump to content
morderrca

kurshiszpanskiego.pl

Recommended Posts

Ładna, ale cenę transakcyjną szacowałbym tylko na do 5k pln, bo takie kursy to raczej nie jest jakiś high profile biznes. Chyba, że się zaskoczysz i trafisz na klienta, który ma ambitniejszy biznes model niż typowa szkółka, doceni i dołoży coś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki AW za poświęconą chwilę.

Tematyka kursów wydaje się być przyszłościowa, a i niektóre ceny za kurs nie należą do najtańszych.

Szczerze mówiąc zadowoliła by mnie kwota około 3k, bo czekając na na coś dużo większego zapewne się nie doczekam.

 

Oceni ktoś jeszcze domenę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1-2 k maksimum, ale bliżej 1.

 

Po pierwsze kurS nie kursY

Po drugie hiszpańskiego

Po trzecie zawężenie do 1 języka, klient potrzebowałby od razu niemieckiego, angielskiego, rosyjskiego etc., by miało to sens.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna, ale cenę transakcyjną szacowałbym tylko na do 5k pln, bo takie kursy to raczej nie jest jakiś high profile biznes. Chyba, że się zaskoczysz i trafisz na klienta, który ma ambitniejszy biznes model niż typowa szkółka, doceni i dołoży coś.

5 K ?

mam kurswloskiego.pl cena kup teraz 300 pln i nie ma od 2 lat tłumu chętnych ....

moim zdaniem wysokie xxx to max.

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 K ?

mam kurswloskiego.pl cena kup teraz 300 pln i nie ma od 2 lat tłumu chętnych ....

moim zdaniem wysokie xxx to max.

Realia rynkowe :) Dlatego napisałem "do" - słowo klucz.

 

Inna kwestia, że nadal twierdzę, że świadomość potencjału domen jest niska wśród nawet tych ludzi, którzy powinni bardzo dobrze znać możliwości domen (managerowie, "specjaliści" marketingu, dyrektorzy PR...). Nie dziwi mnie zatem, że jakaś szkółka językowa sama nie zacznie szukać dobrej domeny. Ale już podsunięta pod nos propozycja mogłaby dać większą szansę na transakcję za kilka tysięcy, a nie kilkaset złotych. Wiszenie na parkingu/giełdzie niestety nie przynosi tuzina transakcji, nawet dla dobrych domen...

Edited by AW
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 K ?

mam kurswloskiego.pl cena kup teraz 300 pln i nie ma od 2 lat tłumu chętnych ....

moim zdaniem wysokie xxx to max.

 

Język włoski jest bardziej "niszowy" niż angielski czy hiszpański (ang- najpopularniejszy język świata, a hiszpański zaraz za nim).

W języku włoskim na świecie mówi około 70mln ludzi (polskim 45), hiszpańskim zaś blisko 400mln.

Widziałem na polskim rynku kursy hiszpańskiego za 3-7tyś.

Ponoć znając hiszpański zrozumiesz Włocha ;)

 

Może to jakoś wpłynie na cenę zestawu.

 

Cockney dzięki za opinie do zestawu dorzucam domenę:

kursy-hiszpanskiego.pl

 

Proszę więc oceniać zestaw 3 domen:

kurshiszpanskiego.pl + IDN

kursy-hiszpanskiego.pl

 

 

Może miał ktoś jeszcze do czynienia z podobnymi domenami i się wypowie?

Edited by morderrca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że ciężko będzie sprzedać. Szkoły językowe niechętnie płacą za tego typu "fanaberie".

Tym bardziej osoby fizyczne dorabiające sobie z nauki języka. Tym niemniej życzę powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realia rynkowe :) Dlatego napisałem "do" - słowo klucz.

 

Inna kwestia, że nadal twierdzę, że świadomość potencjału domen jest niska wśród nawet tych ludzi, którzy powinni bardzo dobrze znać możliwości domen (managerowie, "specjaliści" marketingu, dyrektorzy PR...). Nie dziwi mnie zatem, że jakaś szkółka językowa sama nie zacznie szukać dobrej domeny. Ale już podsunięta pod nos propozycja mogłaby dać większą szansę na transakcję za kilka tysięcy, a nie kilkaset złotych. Wiszenie na parkingu/giełdzie niestety nie przynosi tuzina transakcji, nawet dla dobrych domen...

 

 

Ok, to teraz wytłumacz co oznacza:

 

 

high profile biznes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×