Jump to content

arexx

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About arexx

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

2,651 profile views
 1. arexx

  coe.org.pl

  coe.org.pl Tanio odstąpię domenę coe.org.pl z bardzo bogatym profilem linków zwrotnych. Majestic TF:19, CF:15, Linki: 13933 Zainteresowanych proszę o oferty przez Premium.pl
 2. arexx

  usopal.pl

  usopal.pl Tanio odstąpię niedawno przechwyconą domena usopal.pl po sporym serwisie informacyjno-publicystycznym. Może komuś się przyda po zaplecze SEO. (Majestic trust 19, citation 17, backlinks 4000). Proszę o oferty przez Premium.pl
 3. kontinuum.pl kwiz.pl podpowiedz.pl po-polsku.pl telewizorek.pl trygonometria.pl Sprzedam domeny: kontinuum.pl kwiz.pl podpowiedz.pl po-polsku.pl telewizorek.pl trygonometria.pl w cenie 100zł netto / szt. Domeny są wystawione w Aftermarket.pl
 4. recepcja.pl dekoracja.pl Sprzedam opcje recepcja.pl i dekoracja.pl w cenie 100zł netto za jedną. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o przesłanie nazwy użytkownika w aftermarket.pl do ustawienia transakcji Escrow.
 5. dekoracja.pl recepcja.pl pocztowka.pl synoptyk.pl Zapraszam do licytacji 4 opcji: dekoracja.pl od 100zł recepcja.pl od 50zł pocztowka.pl od 50zł synoptyk.pl od 50zł Aukcje na AM, zakończenie w poniedziałek 09.12.
 6. Znalazł ktoś jakąś dobrą ofertę na rejestrację/transfer domen z okazji Black Friday? W zeszłym roku było trochę ciekawych promocji. W tym znalazłem tylko: 4,95zł za rejestrację domeny .PL w OVH.pl link i 2,99$ za transfer .COM w interserver.net reflink
 7. converter.pl datownik.pl dziatwa.pl formatka.pl komputermania.pl kontinuum.pl kwiz.pl lekturki.pl ludzkosc.pl pedia.pl pisak.pl po-angielsku.pl po-polsku.pl podpowiedz.pl puzzler.pl szyfrogram.pl teleporter.pl tescik.pl wyrazy.pl zmiennik.pl Sprzedam tanio w cenach D2D następujące domeny: converter.pl datownik.pl dziatwa.pl formatka.pl komputermania.pl kontinuum.pl kwiz.pl lekturki.pl ludzkosc.pl + IDN pedia.pl pisak.pl po-angielsku.pl po-polsku.pl podpowiedz.pl + IDN puzzler.pl szyfrogram.pl teleporter.pl tescik.pl + IDN wyrazy.pl zmiennik.pl Jakby ktoś był zainteresowany zapraszam na priv albo do złożenia oferty przez Aftermarket lub Premium.
 8. Zgadza się. Chociaż transfer domen .pl też może być związany z kosztami np. jeśli jakaś domena jest zarejestrowana w "promocji" np. w nazwa.pl... No ale wracając do Aftermarket, całkowita likwidacja domen zewnętrznych to bardzo zły pomysł. Już lepsza byłaby konieczność wykupienia pakietu za możliwość wystawiania domen zewnętrznych (np. 1zł za 100 domen na rok) albo uzależnienie liczby domen zewnętrznych możliwych do wystawienia od liczby domen w AM (np. masz 100 domen w Aftermarket, możesz wystawić 1000 domen zewnętrznych).
 9. Dokładnie tak mogłoby to wyglądać. Tylko najpierw Aftermarket powinien pobrać wpłatę od kupującego, bo jednak transfer domen globalnych jest płatny.
 10. Jeśli chodzi o domeny zewnętrzne, to może wystarczyłoby wprowadzić nakaz transferu domeny do Aftermarket w celu finalizacji transakcji? Pozwoliłoby to zachować kontrolę nad sprzedażą przez Aftermarket bez konieczności rezygnacji z domen zewnętrznych.
 11. mapa.biz Cena: 200zł Do kupienia przed Dropped.pl
 12. wyrazy.pl podpowiedz.pl sluchacz.pl tescik.pl pedia.pl kwiz.pl po-polsku.pl po-angielsku.pl czytankowo.pl Odstąpię niedrogo poniższe domeny związane z edukacją. wyrazy.pl podpowiedz.pl + IDN sluchacz.pl + IDN tescik.pl + IDN pedia.pl kwiz.pl po-polsku.pl po-angielsku.pl czytankowo.pl Domeny są wystawione w Premium i Aftermarket.
 13. A może domena wygasła i trzeba ją reaktywować przy transferze? Koszt reaktywacji dla .app to chyba od $179 w górę.
 14. converter.pl Odstąpię za niedużą kwotę domenę converter.pl. Jakby ktoś był zainteresowany proszę o ofertę przez Aftermarket albo wiadomość na Priv.
 15. arexx

  norc.pl

  norc.pl Odstąpię za symboliczną kwotę domenę po serwisie z widokami ulicy (street view). Serwis ma sporo linków zwrotnych i radził sobie nieźle w wyszukiwarkach do czasu nałożenia blokady w Google. Ostatnio domena była na parkingu gdzie miała kilka klików dziennie, ale zarabiała bardzo mało. Jakby ktoś był zainteresowany proszę o oferty w Premium lub Aftermarket.
×