Jump to content

JanBezDomen

Użytkownik
  • Content Count

    0
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by JanBezDomen

  1. Eee, nie było ich. Mam swoją pracę w telewizji jako autor scenariuszy i koordynator nagrań lektorskich. Tam się przyjemnie zarabia. To było jedynie do badań dla kumpla. Jak ktoś tutaj napisał, rynek trzyma kilku graczy, reszta już tylko ciuła.
  2. Dziękuję za udział w eksperymencie społecznym. Jego celem było zaobserwowanie reakcji osób doświadczonych w biznesie na wejście nowego gracza, któremu od razu się powodzi. Badanie psychologiczne do pracy semestralnej na uczelni. Oczywiscie żadne dane nie będą użyte, jedynie mechanizm obronny i reakcja.
  3. A mnie uczono, żeby nie mierzyć wszystkich jedną miarą. Że jeśli 49 razy wypadła reszka, to 50 wcale nie musi wypaść orzeł. Tak samo tyczy się sprzedaży. Czy naprawdę 3-4 propozycje, dotyczące domen które podałem to jakoś mega dużo ?
  4. Słowo kilka, to dla mnie 3-4 propozycje. Czy to dużo nie wiem. Cieszę się, że są. Czytałem dużo o waszym forum, że można tutaj uzyskać pomoc. Stąd nie rozumiem, czemu taki atak...
  5. makeyourownbuisness.com gory-pokoje.pl grunttocieplo.pl twójprezydent2020.pl sprzedaż-auto.pl e-programista.pl centrumautdostawczych.pl kotki24.pl darmowepodroze.pl hułałej.pl synthos-atom.pl Hej, Oto niektóre z domen jakie posiadam. Któraś waszym zdaniem jest coś warta ? Dziękuję za opinie
×