Jump to content

3hostingPL

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

3hostingPL last won the day on November 26 2023

3hostingPL had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About 3hostingPL

 • Rank
  Nowy
 1. Cześć, dziękuję za opinię i merytoryczne uwagi. Zdecydowanie popracujemy Dążymy do perfekcji w każdym obszarze naszych działań, więc wprowadzimy niezbędne zmiany we wskazanym przez Ciebie zakresie! Raz jeszcze dziękuję za konstruktywny feedback.
 2. Rozwijamy się coraz szybciej! Już pierwszych kilkuset klientów skorzystało z naszych usług i gorąco dziękujemy im za bieżący feedback. Chcemy być najszybciej rosnącą marką w Polsce, dlatego przygotowaliśmy najbardziej atrakcyjną ofertę na rynku! Dzięki promocji "Twój Cyfrowy Start" zbudujesz swój biznes w sieci za 10 zł! https://3hosting.pl Domena .pl w 3hosting.pl to: - najlepsza cena - bez marży, z odnowieniem za 50 zł, - transparentne warunki - brak kruczków i niespodzianek po roku, - rejestracja u partnera NASK. Wybierając nasz hosting, zyskujesz: - skarbiec danych o swojej stronie (ruchu, szybkości ładowania i SEO) - wsparcie AI to nie tylko suche dane, ale również wskazówki, jak być lepszym od konkurencji, - zautomatyzowane działanie - wszystko jest Plug&Play, bez skomplikowanych integracji, - wydajność i stabilność - dzięki serwerom DELL z dyskami NVMe i procesorom Intel Twoja strona będzie szybsza niż konkurencji a niezależne klastry bazodanowe zagwarantują dostępność na poziomie 99,9%, - wsparcie z ludzką twarzą - nasz support to przede wszystkim ludzie, czyli relacje oparte na interakcji i zrozumieniu. Promocja ograniczona czasowo i ilościowo, nie czekaj: https://3hosting.pl Regulaminy promocji: https://3hosting.pl/regulamin/#regulaminy-promocji
 3. Cześć, Już teraz pracujemy nad kwestiami związanymi z komunikacją konta testowego. Słusznie zwróciłeś na to uwagę Pracujemy też nad optymalizacją ścieżki rejestracji. Weryfikując co napisałeś mieliśmy podobne odczucia, chociaż po nagraniach z HotJar nie udało się wcześniej tego zauważyć. Poprawimy się Nie widzimy sensu chowania authinfo ani wydawania go po wniosku. Brutalna prawda jest taka, że rejestratorzy nie chcą tego udostępniać łatwo w panelu bo użytkownik poczuje się zmotywowany do transferu, skoro to "takie łatwe". Jeden z TOP 3 rejestratorów w Polsce udostępniał kody w panelu ale zrobił pivot, gdy sprawdził statystyki transferów Dla nas domeny to sposób na promocję usług hostingowych ale wiemy, że produkt naprawdę musi być dopracowany, a nie mieć po prostu niskiej ceny. Słuchamy feedbacku i wykonujemy zmiany. Wracając do rynku - zdajemy sobie sprawę z tego, że model na zachodzie jest inny. Nie chodzi tylko o miesięczne płatności - znacznie, znacznie więcej klientów wybiera abonamenty 2, 3, 4 letnie. Mamy w zespole osoby z kilkunastoletnim stażem w kilku podmiotach hostingowych w Polsce i nasze przemyślenia są takie, że... u nas to nie działa. Stety lub niestety postrzeganie nawet takiej rzeczy jak czas trwania usługi hostingowej jest mocno zakorzenione w umysłach klientów i zdefiniowane lata temu przez ówszesny oligopol. Wybieralność pakietów 1 mc na kilku przykładach była znacznie poniżej 10%, a choćby komplikowała ścieżkę zamówienia usługi. Respekt do uwarunkowań naszego rynku mają nawet tuzy zagraniczne, które nie decydują się na samodzielne wejście na nasz rynek. Mało kto chce powtórki z 1&1.
 4. Cześć, Dziękuję za merytoryczne uwagi. Produkt jak i cała platforma jest jeszcze świeża od strony panelu klienta - infrastruktura natomiast jest już wykorzystywana to hostowania około 40 000 stron WWW. Jest stabilna, bezpieczna i naprawdę wydajna (wykorzystaliśmy nowe platformy CPU, nie limitujemy sztywno parametrów usługi). Poniżej odniosę się do uwag: 1. Konto testowe na 14 dni - wystarczy wybrać przejście do panelu klienta zamiast płatności. Usługa będzie po rejestracji uruchomiona i w ciągu mniej więcej 30 ostatnich dni triale uruchomiło ponad 100 klientów. Natomiast masz rację, że musimy poprawić komunikację. 2. AI odnosi się strikte do możliwości, które dajemy klientom w ramach hostingu. Mamy "douczone" silniki na bazie ChatGPT, które po analizie strony (wydajność, ruch, seo i więcej) podpowiadają jak usprawnić stronę klienta. Odnośnie transferu domeny to prawdopodobnie jest to kwestia CRON po naszej stronie - poprawimy. 3. Edycja DNS - będziemy dodawać zarządzanie strefami posiadając samą domenę. Pracujemy nad tym. 4. Authinfo - poprawimy widoczność w panelu. Możemy niezwłocznie wydać również via support. Dziękuję jeszcze raz za feedback. W ciągu 7 dni maksymalnie wprowadzimy wszelkie zmiany o których pisałeś.
×