Jump to content

michalth

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

michalth last won the day on January 12

michalth had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About michalth

 • Rank
  Nowy
 1. Witam wszystkich, Napisałem do pomocy AM tak jak doradziliście i pomoc techniczna rozwiązała to tak: 1. W pierwszym kroku musiałem dodać moje dane jako użytkownika i ustawić je jako domyślne. 2. Później aby zmienić e-mail autoryzacji, musiałem dodać swój dowód osobisty jako potwierdzenie tożsamości na stronie AM. 3. Następnie poinformowałem doradcę o tym fakcie w e-mailu i zmienił mi adres e-mail na mój, który mu podałem. Pomoc techniczna AM bardzo szybko odpowiada i dokładnie instruuje krok po kroku jak postąpić. Dziękuję wszystkim za pomoc.
 2. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Napisałem już e-mail do AM. Mam nadzieję, że oni mi pomogą. Tak, mam prawo do domeny, ponieważ nabyłem spadek po tacie.
 3. Witam, Piszę do was ponieważ mam problem z przeniesieniem domeny na inne konto z aftermarket. Od wielu lat w naszej rodzinie mamy kupioną domenę z naszym nazwiskiem i korzystamy z niej głównie do e-maila. Mój tato ją kupił, lecz w 2020 roku zmarł. Udało mi się zalogować na jego konto i dalej ją odnawiam co roku. Mój problem polega na tym, że konto taty było założone na skrzynkę e-mail orange która już nie istnieje i nie ma do niej dostępu. Wszystkie rzeczy związane z przeniesieniem, edytowaniem danych taty konta związane są z autoryzacją, która odbywa się właśnie przez e-mail, który już nie istnieje. Bardzo proszę o pomoc w przeniesieniu domeny na moje konto. Z góry dziękuje za pomoc.
×