Jump to content
Sign in to follow this  
thomaso

sklepturystyczny.pl

Recommended Posts

sklepturystyczny.pl

 

Poproszę o wycenę domeny sklepturystyczny.pl, domena ostatnio wpadła z opcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może od razu napiszesz czy interesuje Ciebie wycena tylko pod kątem adresu czy także jej najnowszej historii? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardziej samej nazwy (choć domena ma pagerank 3 i bardzo dużo prowadzących do niej linków).

 

A jeśli chodzi o historię to pod domeną działał sklep, domena im wygasła, skontaktowali się i na domenie im zależy, ale (na razie) nie chcą odkupić tej domeny po cenie ani trochę wyższej niż cena przegapionego przedłużenia i mam wtedy duży problem z negocjacjami z nimi. Wątek z wyceną nie będzie zaindeksowany w Google (wyłączyłem), więc nie będzie to miało wpływu na negocjacje - dlatego pytam, ile może i powinna być warta realnie taka domena.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

...nie chcą odkupić tej domeny po cenie ani trochę wyższej niż cena przegapionego przedłużenia i mam wtedy duży problem z negocjacjami z nimi.

Być może nie zauważyli jeszcze, że oni też mają problem bo jeżeli mieli klientów dzięki Internetowi, to raczej teraz na tym kanale sprzedaży nie zarabiają.

Z kolei sklep-turystyczny.pl powinien być z takiej domeny bardzo zadowolony.

Może jednak otworzą drzwi rozsądkowi i chociaż na raty zaproponują odkupienie tego adresu za niskie 5 isków ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×