Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Spokojnie... Aukcja się jeszcze nie skończyła :-)

 

Gołota już chyba nie walczy to skąd ma mieć budżet. ;-) A po jajach to raczej czarodziejki nie uderzy. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm, ciekawe ... na innych licytacjach podbił wysoko i dalej nie licytował: http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=36192 :)

 

No bo widać ma nie tylko budżet, ale i zdrowy rozsądek. :) Domena wyruszamy.pl nie była tyle warta.

 

hostingdlafirm.pl chciałem licytować do <200, ale jak zauważyłem, kto licytuje, to wiedziałem, że dalej będzie na pewno 210, a i byłoby 5210 to po co komuś nabijać kosztów jeśli czegoś i tak się nie kupi. :) Pomimo tego oczywiście, że domena warta x.xxx zł, kupując marzenia wolę kupować opcje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi sie wydaje ze osoba ktora tak wysoko licytuje ma lekkie rozdwojenie jazni - nieprawdaz Panie $5liter :)

 

hehe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się jakoś nie chce wierzyć, żeby ta domena po licytacji została opłacona, bo cena rośnie i rośnie. :) Obstawiam, że potem trafi na publiczną i będzie to samo, dlatego na wszelki wypadek darmowyhosting.pl dodałem do zlapane.pl :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mi się jakoś nie chce wierzyć, żeby ta domena po licytacji została opłacona, bo cena rośnie i rośnie. :)

 

Nie przesadzajmy. Jak widać licytują osoby poważne :)

 

A cena jest względna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie przesadzajmy. Jak widać licytują osoby poważne :)

 

A cena jest względna :)

 

Zaraz idę spać. A czy byłoby poważnie jakbym się rano obudził, licytacja dalej by trwała, a ceną by było 40k? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaraz idę spać. A czy byłoby poważnie jakbym się rano obudził, licytacja dalej by trwała, a ceną by było 40k? :)

 

Rozumiem, że chodzi o styl licytacji?

Też czasami mnie irytowały takie licytacje - szczególnie jak chciałem coś kupić :)

Może oferenci zapatrzyli się na podbij.pl i licytują w ostatnich sekundach :)

 

EDIT:

Przy aukcji doradcapodatkowy.pl licytowałem z telefonu i bałem się przez takie podbijanie, ze w końcu zdechnie mi bateria. Może tutaj też jest takie założenie? :)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

to bierzta dobryhosting24*pl póki wolna ;-P

 

EDIT:

darmowyhosting.pl - sprzedana za 11910 PLN, zapewne trafi do Top100 najdrożej sprzedanych w 2009 ;-)

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites

I do tego cena minimalna nie została osiągnięta. Gość ma wygórowane żądania, ale aukcja na wysokim poziomie, chociaż nie wiadomo czy aukcja jest trefna, ponieważ zauważalny jest nagły skok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Wiele możliwości rozszyfrowania "JGB", ale i tak tyle bym nie dał - kupujący z pewnością ma już zaplanowane jej wykorzystanie. To chyba rekord w polskim domainingu jak chodzi o domenę xyz.pl?]

 

 

edit: o kurde, trzeba się pospieszyć, zanim ktoś nas ubiegnie !!

http://allegro.pl/item579908545_zloz_ofert...s_uprzedzi.html

Edited by plw

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] To chyba rekord w polskim domainingu jak chodzi o domenę xyz.pl?][...]

 

Zartujesz chyba.

Wiele innych 3-literowych domen sprzedalo sie za znacznie wyzsze kwoty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zartujesz chyba.

Wiele innych 3-literowych domen sprzedalo sie za znacznie wyzsze kwoty.

 

Pisząc xyz.pl mam na myśli 3literową domenę, bez niepożądanych znaków, każda litera inna, żadna sensowna kombinacja. Kilkukrotnie już na forum wspominałem o tym, tutaj użyłem skrótu myślowego bez wyjaśnienia, o co mi chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×