Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

To już chyba zdecydowanie podlega pod kryminał :rolleyes:

 

Czy ktoś już próbował zgłosić to do powolnego supportu AlleDrogo?

To pewnie jakiś dzieciak... szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać tej nowej funkcjonalności allegro dla niepełnoletnich :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam zastanawiam się, co takiego jest w tej domenie, że jest warta ponad 18 tys. zł? Ktoś wie? :)

 

Byc moze sa przekonani, ze licytuja jakis serwis nie sama domene ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 dni do końca, a cena jest już gdzieś w kosmosie. Sam zastanawiam się, co takiego jest w tej domenie, że jest warta ponad 18 tys. zł? Ktoś wie? :)

A pamiętam jak była do kupienia chyba na złapane.pl za 500zł i nikt nie chciał. Póki nie przekroczona jest cena minimalna, to z tymi licytującymi bywa różnie ;) Na aukcji jest pokazany serwis, więc ktoś może myśleć że domena jest razem z serwisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak czyli znów ustawki, wprowadzanie kupujących w błąd, całe Allegro. :) Jeśli jest tak naprawdę to niepoważny jest całkiem ten Getsoft, przez chwilę myślałem, że na fakcie za tyle pójdzie ta domena, teraz już nie mam cienia tego przekonania. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A pamiętam jak była do kupienia chyba na złapane.pl za 500zł i nikt nie chciał.

Interson sprzedał za 3k PLN?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A pamiętam jak była do kupienia chyba na złapane.pl za 500zł i nikt nie chciał.

 

To jeszcze o niczym nie świadczy – kilka domen które „były do kupienia na złapane.pl za 20 zł i nikt nie chciał” sprzedałem po kilka k. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wyposzenielazienki.pl - wolna

wyposazenielazienki.pl abonent - firma: ANRO Robert Ryczkowski (podobna nazwa do nicka z Allegro)

 

Chodzi zapewne o wyposażenie, tak kończy się wystawianie zbyt wielu aukcji "w biegu". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×