Jump to content
MOSCHINO

ekreacja.pl

Recommended Posts

Dodaj "R" na początku i będziesz miał całkiem fajną domenę ;)

 

Domena słaba. Rozumiem, że to miała być propozycja e- sklepu z damskimi ubraniami, ale wyszło tak sobie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodaj "R" na początku i będziesz miał całkiem fajną domenę ;)

 

Domena słaba. Rozumiem, że to miała być propozycja e- sklepu z damskimi ubraniami, ale wyszło tak sobie.

 

A czy mógłbyś troszkę bardziej sprecyzować słowo "słaba domena"? Prawdę powiedziawszy to wolałbym otrzymywać jakieś dokładniejsze przemyślenia od doświadczonych osób, a nie zwyczajne like lub śmieć...

 

wszystkie domeny z frazą kreacja są zajęte, więc myślałem o przedrostku, jako e-sklepu. CHodziło o salony sukni ślubnych, wieczorowych itp.

Ktoś się jeszcze w tym temacie wypowie?

Edited by MOSCHINO

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy mógłbyś troszkę bardziej sprecyzować słowo "słaba domena"? (...)

wszystkie domeny z frazą kreacja są zajęte, więc myślałem o przedrostku, jako e-sklepu. CHodziło o salony sukni ślubnych, wieczorowych itp.

 

Domena słaba, bo przedrostek "e" jest co najmniej poprawny, często przydatny, a w rzadkich przypadkach nawet wskazany (na przykład "email") w powiązaniu z frazami w naturalny sposób kojarzącymi się z internetem. W pozostałych przypadkach tenże przedrostek jest taką swego rodzaju protezą na podobnej zasadzie jak "...24", czy słabsze od "pl" końcówki. Mówiąc wprost - nie można mieć "pl-ki" (bo za droga lub nieosiągalna), to się bierze "edomenę".

 

W przypadku salonów sukien ślubnych, wieczorowych sprzedaż przez internet jest oczywiście możliwa, ale nie stanowi głównego kanału dystrybucji, bo swego rodzaju ekskluzywność i konieczność dopasowania szczegółów chociażby rozmiaru sprawia, że panie wolą pojechać osobiście do eleganckiego salonu i tam wybrać kreację.

 

Oczywiście nie twierdzę, ze jest to jak napisałeś "śmieć", ale "słaba domena" co oznacza, że może się ona kiedyś sprzedać za jakieś xxx, a nawet niskie xxxx, ale prawdopodobieństwo tego jest zbyt małe, aby inwestować w tę domenę, bo przypomina trochę grę w totolotka. A domeny są bardziej pokerem, gdzie element losowy jest, ale i tak w turniejach wygrywają zazwyczaj te same najlepsze osoby, co świadczy o tym, że ważniejsze jest coś innego niż ślepy los.

 

(...) Prawdę powiedziawszy to wolałbym otrzymywać jakieś dokładniejsze przemyślenia od doświadczonych osób, a nie zwyczajne like lub śmieć...

 

A ja bym wolał otrzymywać wszystko na tacy, życie byłoby wtedy dużo łatwiejsze.

Już poprzednicy pisali Ci - "poczytaj forum". Ja poświęciłem na to pięć lat temu około 3 miesiące zanim się zarejestrowałem.

 

Sorry za szczerość, ale nie będę więcej oceniał Twoich domen.

Dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Domena słaba, bo przedrostek "e" jest co najmniej poprawny, często przydatny, a w rzadkich przypadkach nawet wskazany (na przykład "email") w powiązaniu z frazami w naturalny sposób kojarzącymi się z internetem. W pozostałych przypadkach tenże przedrostek jest taką swego rodzaju protezą na podobnej zasadzie jak "...24", czy słabsze od "pl" końcówki. Mówiąc wprost - nie można mieć "pl-ki" (bo za droga lub nieosiągalna), to się bierze "edomenę".

 

W przypadku salonów sukien ślubnych, wieczorowych sprzedaż przez internet jest oczywiście możliwa, ale nie stanowi głównego kanału dystrybucji, bo swego rodzaju ekskluzywność i konieczność dopasowania szczegółów chociażby rozmiaru sprawia, że panie wolą pojechać osobiście do eleganckiego salonu i tam wybrać kreację.

 

Oczywiście nie twierdzę, ze jest to jak napisałeś "śmieć", ale "słaba domena" co oznacza, że może się ona kiedyś sprzedać za jakieś xxx, a nawet niskie xxxx, ale prawdopodobieństwo tego jest zbyt małe, aby inwestować w tę domenę, bo przypomina trochę grę w totolotka. A domeny są bardziej pokerem, gdzie element losowy jest, ale i tak w turniejach wygrywają zazwyczaj te same najlepsze osoby, co świadczy o tym, że ważniejsze jest coś innego niż ślepy los.

 

 

A ja bym wolał otrzymywać wszystko na tacy, życie byłoby wtedy dużo łatwiejsze.

Już poprzednicy pisali Ci - "poczytaj forum". Ja poświęciłem na to pięć lat temu około 3 miesiące zanim się zarejestrowałem.

 

Sorry za szczerość, ale nie będę więcej oceniał Twoich domen.

Dziękuję.

 

Bez przesady, chodziło mi bardziej o rady i wskazówki niż podawanie czegoś na tacy, a forum czytam cały czas i przeglądam po kolei wszystkie tematy. Chyba nie ma nic w tym złego, że uprzednio sie zarejestrowałem, a nie ja Ty czytałem najpierw forum od deski do deski :)

 

Dzięki za szczerość. Oczywiście masz prawo do nie komentowania moich domen, nikt Cię przecież do tego nie zmusza :) To Twój wolny wybór :)

Tak czy inaczej dzięki, że poświęciłeś swój czas na zajrzenie tutaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się kojarzy z elektroniczną wersja kreacji graficznej. Moim zdaniem dobra domena dla jakiejś agencji interaktywnej lub zajmującej się layotami stron www.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×