Jump to content
Jaroo

warzywa-ekologiczne.pl kubki-termiczne.pl kubkitermiczne.pl

Recommended Posts

warzywa-ekologiczne.pl

kubki-termiczne.pl

kubkitermiczne.pl

 

Witam wszystkich,

 

jaka cena by Was zainteresowała za te domeny od D i KK? Jaka może być ich wartość?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

z tego kompletu to tylko KubkiTermiczne.pl mają jaki kolwiek potencjał. Jednakże jeśli by się pojawiła oferta powyżej 200 to bym puścił. To moje zdanie, być może inni uważają inaczej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do "warzywa..." to jednak zbyt wąski zakres w stosunku do fraz: "żywność", "jedzenie", "produkty" jak dla dystrybutorów. Może skusić się jakiś podmiot uprawiający same warzywa, ale na minus jeszcze ten myślnik, podczas gdy wersja bez niego (lepsza) czeka na KK.

 

 

Dla producenta kubkitermiczne, myślę,że mogą mieć śrdnią wartość x xxx

 

Zbyt optymistycznie, w sytuacji gdy zajęta tylko "pl" i gdy kubki to zapewne jeden z produktów wytwarzanych przez producenta podobnego asortymentu.

Ja bym stawiał najwyżej na jakieś xxx.

Niejako na potwierdzenie tej ostrożnej oceny mam realne potwierdzenie. Właśnie mija rok od kiedy mam "kubektermiczny#pl" i z racji absolutnego braku zainteresowania domena wylądowała na last minute. Chętnych (bez specjalnego przekonania) zapraszam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak koledzy powyzej. KubkiTermiczne.pl to jedyna domena z jakims potencjalem z tego zestawu, ktory zaproponowales. Moim zdaniem srednie do ewentualnie wysokiego xxx, to max jaki mozna z tego wyciagnac. Nie wiem czy ktos bedzie w ogole chcial stawiac strone dla samych kubkow termicznych a jezeli nawet, to nie sadze aby dal wiecej niz wlasnie xxx. Jak juz bedzie chetny to sprzedaj mu od razu tez wersje z myslnikiem w pakiecie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×