Jump to content
Sign in to follow this  
Mich@ł

2k.pl

Recommended Posts

Tak :( Dzisiaj "spadła" :)

 

tak się zastanawiam czy ceny domen dwuznakowych pójdą jeszcze w górę :)? Jak aktualnie obserwuje rynek to jest jak by taki zastój... cenią się dwuliterówki glownie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak aktualnie obserwuje rynek to jest jak by taki zastój... cenią się dwuliterówki glownie...

Bo jeżeli moja firma nie nazywa się 2K to po co mi taka przekombinowana nindża jak 2k.pl ?

Chyba nie liczyłeś na to że sprzedasz ja za 15k PLN ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

necik, taaa nie rozdrabniajmy się 150k :(

 

A tak na poważnie to jestem świadomy że domen 2 znakowych nic nie przebije i ceny będą szły bardzo w górę z każdym rokiem :)

 

Tyle że domeny 2 znakowe (litera/cyfra) jeszcze 2 lata temu można było kupować za 200 zł a po roku ceny te wzrosły dwukrotnie :) Więc jakiś tam wzrost był. A aktualnie jak by to wszystko się zatrzymało ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słusznie do 2 000 zł. Dla mnie pierwsze skojarzenie to 2k jako 2 tysiące. Chyba dlatego, że często posługuję się literką "k" w sensie "tysiąca" ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze? Ja też :blink: Tyle że mi już pozostał taki nawyk z tech. elektronicznego :blink:

 

Jak widziałem pod domeną 2k.com.pl jest jakaś spolka cywilna :lol: Więc może wraz z rozwojem tamtej firmy cena domeny będzie rosła ;)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jestem w podobnej sytuacji :blink:

 

ja mam z kolei 2h.pl i jakiś tam traffic prawdopodobnie dlatego że pod 2h.com.pl jest hurtownia odzieży :blink:

 

I pomyśleć że mnie to się kojarzyło z HipHop (podwójne H) lub 2 godziny :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki tej domenie może powstać sklep "wszystko za 2 tysiące", tak jak istnieją sklepy "wszystko za 4 złote" :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×