Jump to content
bluro

Czy prowadziłeś/prowadzisz swój biznes?

Recommended Posts

Witam

Zapraszam do dyskusji.

 

Przedstawiam prosty szablon który pomoże i ułatwi dyskusje.

 

  • 1.Branża
  • 2.Dlaczego zdecydowałeś się na biznes.
  • 3.Reklama
  • 4. Czy był to dobry pomysł?
  • 5.Ile czasu już działa/ała Twoja firma.
  • 6. Koszty stałe

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem do czego ma dążyć ten temat. Ale jak już go zakładasz to wypadałoby najpierw samemu wypełnić taką ankietę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja się powstrzymam, bo został bym zjedzony ;-)

dlatego wolę być obserwujących i chętnie dowiem się jak radzą sobie osoby inne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powoli, acz coraz mocniej, utwierdzam się w przekonaniu, że Twoje przybycie na to forum to pomyłka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

o co Tobie chodzi ? założyłem temat gdzie każdy może napisać swoje doświadczenia z biznesem.

utworzyłem nawet prosty szablon który może pomóc. a jak masz jakiś problem ziomek to Twój problem ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To teraz już wiem jaki jest główny składnik żywności funkcjonalnej....

Mona teź Vie.

ja się powstrzymam, bo został bym zjedzony ;-)

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale o co wam chodzi?... ludzie założyłem temat bo ciekawy jestem jak to wygląda w waszym życiu.

to ,że macie jakieś uprzedzenia, to co ja wam poradzę na wasze problemy?

nie bijcie do mnie a temat potoczy się ciekawie :)

no ja się wyłączam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od admina:

 

Mamy na forum nowego użytkownika bluro. Na ten moment nie łamie on regulaminu, choć wiemy że potocznie takie zachowanie można nazwać trolowaniem. Przecież gdybyście nie wypowiadali się pierwszym temacie, to ten nawet by nie powstał. A tak, śmiejecie się z poziomu 'dyskusji' i pomysłu na biznes sami mocniej zaniżając poziom i w dodatku paradoksalnie rozwijając temat. Na prawdę trzeba tłumaczyć jak działa ta spirala? Jeżeli w tym temacie już nikt się nie wypowie to umrze on śmiercią naturalną. Nie wiem jak można nie dostrzegać tego, że poprzez wylewanie żalów w tematach bluro sami je rozwijacie.

 

Kolego bluro, dyskusja na publicznym forum to nie odpowiedź na każdego posta bez namysłu, byle natrzaskać jak najwięcej postów i rozwinąć temat na 10 stron w 2 dni. Przez nadmiar Twoich odpowiedzi temat staje się nieczytelny, a jego 95% jest pozbawiona merytoryki. Zauważ jak toczą się inne dyskusje tutaj. Użytkownicy odpowiadają sobie 1-2 razy w ciągu dnia. Rozważ wypowiedzi w tematach raz lub dwa razy w ciągu dnia. Oszczędzisz czas, który możesz poświęcić na swoje MLM a Twoje odpowiedzi będą przemyślane i merytoryczne. Z tematu może faktycznie coś się wyniesie.

 

Pisanie postów w jednym temacie co kilka minut, lub po każdej innej wypowiedzi to spontaniczny troling, który jak mam nadzieję dostrzegasz psuje wizerunek Twój i całego MLM.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

apze no komu jak komu ale Tobie odpowiem.

Po prostu chciałem kolegom grzecznie wytłumaczyć przeczytaj proszę mój temat o monavie.

Zobacz co koledzy zrobili z tematu jakie to są opinie, nie potwierdzone żądnymi argumentami.

Ja nie spodziewałem się takiego zachowania Ty zapewne też nie.

Po prostu chciałem na bieżąco prowadzić temat.

Tutaj miałem problem jak rozegrać ten "mecz"

 

 

Mówię zauważyłem ,że było kilka osób które poszukiwały alternatywy. Niestety do tematu dobrało się "bydło"

oczywiście kilka osób ciekawie się wypowiedziało.

Niestety nie miałem możliwości ich wyprosić dlatego próbowałem grzecznie się zachowywać i odpowiadać.

Liczyłem ,że w końcu pojawią się ludzie na poziomie. Widać się przeliczyłem.

Rozumiem ,ze forum jest publiczne i każdy ma prawo wypowiedzieć opinię ale argumenty są potrzebne prawda?

 

Tak teraz wessałem w temat o monavie który założyłem i złapałem się za głowę.

Przecież osoba która wejdzie odrazu będzie nastawiona negatywnie po takiej ilości pesymizmu.

Moja prośba jest też taka aby oczyścić cały temat i może po prostu z kolegami się miniemy i wpiszemy się wzajemnie na czarną listę :)

 

Panie Administratorze co Pan myśli :)

edit:

 

albo inaczej napisać nowy temat a stary walić w kosz wyjdzie na to samo i szybciej i prościej :)

w końcu czas admina jest cenny :)

Edited by bluro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bluro...tak to już w przyrodzie bywa że bydło się odzywa jak osioł wchodzi do obory...:) nie wydaję Ci się że właśnie obraziłeś parę osób ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×