Jump to content
Mich@l

FirmaCateringowa.pl

Recommended Posts

FirmaCateringowa.pl

 

Witam. Co sądzicie o domenie FirmaCateringowa.pl . Na firmycateringowe.pl sioi całkiem prężnie działający serwis. Firmacateringowa.pl również jest zagospodarowana. ". 167 tys wyszukiwań w google. Dzięki za każdą opinię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

FirmaCateringowa.pl

 

Firmacateringowa.pl również jest zagospodarowana. ". 167 tys wyszukiwań w google. Dzięki za każdą opinię.

To w koncu jest twoja domena czy jest zagospodarowana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

miałem firmacateringowa.pl w latach 2010-2014 (firmakateringowa.pl do 2013) i straciłem do obu cierpliwość.

Życzę powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie np katalog gdzie można zamówić tanie ale dobre jedzenie to by się nadało.

ale to trzeba było by zainwestować i samemu wiele przetestować.

oczywiscie katalog taki by wiekszośc miast w polsce była każde miasto oczywiście w klamrach przykład

FirmaCateringowa.pl/smaczne-tanie-poznań/

 

powodzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To w koncu jest twoja domena czy jest zagospodarowana?

Niestety nie mogę edytować posta, firmacateringowa.pl jest moja, natomiast firma-cateringowa.pl jest zagospodarowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na katalog bardiej pasuje l.mn. firmycateringowe*pl (widze ze ten pomysl zostal wlasnie zrealizowany), natomiast firmacateringowa*pl raczej moze zainteresowac KK. Sprzedalbym przy ofercie pow. 1k PLN, zycze powodzenia.

 

Domena na jakiś katalog, ewentualnie przekierowanie, jednak nie wróżę sukcesów ;)

 

#cateringi*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×