Jump to content
Billy331

Sprzedam portal piłkarski- Antyfutbol.pl- nie zwlekaj!

Recommended Posts

AntyFutbol.pl- Emocje na najwyższym poziomie!

Jeżeli od dłuższego czasu, zastanawiałeś się nad tym jaki serwis mógłbyś stworzyć, nie musisz dłużej tego robić. Nie ma drugiego takiego kraju w tej części Europy, gdzie popyt na wszystko co związane z piłką nożną jest tak duży, w dodatku ciągle i nieustannie rośnie. Sukces portalu o podobnej tematyce FanGol.pl (obecny w grupie Rafała Agnieszczaka Spolecznosci.pl)pokazuje, że zapotrzebowanie na rozrywkę i satyrę nie ustaje. To stwarza możliwości zarobkowe dla Ciebie i dla Twojego biznesu.

Antyfutbol.pl- to gotowy portal o tematyce piłkarskiej, ukazanej przez pryzmat rozrywki.

Wystawiam serwis na sprzedaż, ponieważ sam jestem zaangażowany w dużo większy projekt, fizycznie nie mam czasu na prowadzenie kilku projektów na raz, dodając dwa razy dziennie nowe treści związane z najświeższymi wydarzeniami sportowymi. Z inwestycją w portal, wiąże się co najmniej roczna praca, która pozwoli na osiąganie realnych zysków na poziomie 3 000 zł/mies. z tytułu Adwords oraz około 2 000 zł z tytułu reklam dedykowanych. Dodatkowo po zgromadzeniu użytkowników zafascynowanych piłką nożną, wskazane byłoby założenie sklepu internetowego z asortymentem piłkarskim, co uczyniło chociażby weszlo.com. Jest to realny biznes, w który należy zainwestować czas i własne środki.

Jeżeli będziesz zainteresowany/na większą ilością szczegółów odezwij się do mnie droga mailową lub prześlij wiadomość na forum.

Serwis wykonany przez profesjonalna agencję interaktywną.
Dodanych zostało już przeszło 700 treści (Zdjęcia z opisem, animacje gif, pliki wideo).
Skrypt jest poszerzony o kilka udogodnień, których nie znajdziemy w innych tego typu serwisach:
1.Podział na kategorie, które można edytować oraz dodawać nowe (Real vs Barca, Newsy, Chamskie, Reprezentacja) itp.
2.Rozbudowany ranking użytkowników: Top głosujący, Top komentujących, Top Główna, Top Użytkownicy.
3.Dodawanie tagów, przydatnych przy pozycjonowaniu.
4.Możliwość informowania znajomych przez NK, GG, Facebook, Twitter i Wykop.
5. Standardowo konto na Facebooku, przeszło 1800 fanów, bez promocji.
6. Podwójny system komentarzy, z konta Facebook oraz jako użytkownik serwisu.
7.Możliwość błyskawicznej rejestracji, za pomocą Facebooka- praktycznie dwa kliknięcia.
8.Przywracanie hasła, formularz kontaktowy, wyszukiwarka.

Jeżeli szukasz dobrego serwisu rozrywkowego, ten jest najlepszy na jaki mogłeś trafić, z bardzo rozwiniętym stabilnym i przyjaznym dla użytkownika skryptem.
Ciekawy background, przewrotna-satyryczna nazwa “wpadająca w ucho” AntyFutbol.
Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do mnie przedstawię Ci plan strategii rozwoju serwisu, który samodzielnie opracowałem, na bazie innych znacznie bardziej popularnych stron.

Atrakcyjne warunki sprzedaży- atrakcyjna cena.
Chcesz szybko rozpropagować serwis, nie czekaj aż ktoś zdoła Cię ubiec.

Piłka nożna, szczególnie w Polsce dostarcza wielu ciekawych materiałów, które można ciągle udostępniać innym użytkownikom na stronie. Zbliżające się eliminacji do Mistrzostw Europy we Francji, gra Polaków w europejskich pucharach, nowy sezon, w wykonaniu najlepszych drużyn, wzmocnionych gwiazdami po okresie transferowym.

Na całym świecie portale satyryczne związane z piłką nożną prosperują znakomicie.

Kontakt: kontakt@inwestuj24.pl

post-8834-0-83429400-1406128629_thumb.jpg

post-8834-0-07139800-1406128638_thumb.jpg

post-8834-0-62364600-1406128643_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×