Jump to content
BartX

Pytanie do użytkowników forum.

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad odpaleniem serwisu, który będzie oferował drobne usługi związane z programowaniem, grafiką, składaniem stron itp. Chodzi o zlecenia typu, napisanie prostego skryptu, drobne poprawki na stronie, coś w rodzaju zlecenia.przez.net. Zlecenia zostały przejęte przez freelancer.com, który moim zdaniem jest zbyt skomplikowany zwłaszcza dla drobnych usług.


W związku z tym, że użytkownicy forum mogą być klientami takiego serwisu, chciałbym poprosić Was o opinie i odpowiedź na kilka pytań.


1. Czy uważasz, że taki serwis będzie przydatny?

2. Czy korzystałbys z takiego serwisu?

3. Czy korzystasz z innego (podobnego) serwisu i uważasz, że nie ma sensu odpalać kolejnego.

4. Czy w obecnie istniejących serwisach brakuje jakiejś funkcjonalności, która Twoim zdaniem była by bardzo przydatna?

5. Inne uwagi?


Z góry bardzo dziękuję.

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Tak, mimo tego, że na rynku jest trochę dużych graczy (freelancer, oferia, favore) to myślę, że w tej odsłonie o której piszesz byłby przydatny.

2. Tak

3. Korzystam, ale patrz pkt. 1

4. Brakuje mi prostoty - z konkurencyjnych serwisów porobiły się duże kombajny ;) Minimalizacja kroków dodania zlecenia (również bez rejestracji).

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
@beemedio dziękuję za odpowiedź.


Czy mogę poprosić innych użytkowników o opinię?


Z góry dziękuję.

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrym pomysłem jest gieldatekstow.pl - konkretna specjalizacja.

Warto szukać niszy, ogarnąć pewien segment niż utopić się na szerokich wodach.

Powielanie pomysłu kalibru zlecenia.przez.net wymaga zaplecza. A i to nie gwarantuje rentowności.

 

Moim zdaniem jeśli wymyślisz rozwiązanie którego nie oferują inni - masz szanse.

Warto podpatrzeć inne rozwiązania i zobaczyć czego nie oferują.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×