Jump to content
Sign in to follow this  
vectra74

baltykwczasy.pl

Recommended Posts

W takim ukladzie chcesz wyjechac na wczasy nad Baltyk, to jaka nazwe wipiszesz? Ty pewnie wstukasz www.darmowewczasynadmorzembaltykimwokolicachrewala.pl, ..Sam nie wiem, ile ludzi wpisuje zbitek slow wczasy baltyk w google, ale zakladam, ze duzo wiecej niz pelna fraze typu "wczasy nad morzem baltyckim", "wczasy nad baltykiem" itp. Warto wypozycjonowac na takie i podobne frazy. Oczwiscie istnieje tez odwrotna domena wczasybaltyk.pl i warto zrobic podobna stronke...oczywiscie pod wzgledem nazwy domena wczasybaltyk.pl jest lepsza, ale baltykwczasy nie jest az taka zla...w koncu lepiej wpisac taka krotka nazwe niz przyklad, ktory podalem.

 

Co do ceny nie wypowiadam sie....tylko pod wzgledem nazwenictwa domen (ktore oczywiscie nie decyduje jedynie o wartosci domeny)

Edited by thenaturat

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czytam Twoje posty i czytam..nie wiem, kim jestes, ale wydaje mi sie, ze o wycenie domen to ty zieloniutkiego pojecia ne masz, ale jeszcze mniej niz zero pojecia masz o nazwenictwie...

 

W takim ukladzie chcesz wyjechac na wczasy nad Baltyk, to jaka nazwe wipiszesz? Ty pewnie wstukasz www.darmowewczasynadmorzembaltykimwokolicachrewala.pl, co? Puknij sie w glowe i jak nie wiesz, to sie nie wypowiadaj...Sam nie wiem, ile ludzi wpisuje zbitek slow wczasy baltyk w google, ale zakladam, ze duzo wiecej niz pelna fraze typu "wczasy nad morzem baltyckim", "wczasy nad baltykiem" itp. Warto wypozycjonowac na takie i podobne frazy. Oczwiscie istnieje tez odwrotna domena wczasybaltyk.pl i warto zrobic podobna stronke...oczywiscie pod wzgledem nazwy domena wczasybaltyk.pl jest lepsza, ale baltykwczasy nie jest az taka zla...w koncu lepiej wpisac taka krotka nazwe niz przyklad, ktory podalem.

 

Co do ceny nie wypowiadam sie....tylko pod wzgledem nazwenictwa domen (ktore oczywiscie nie decyduje jedynie o wartosci domeny)

 

Następnym razem ocenzuruję posta i dodam punkt karny.

Każdy może się wypowiedzieć na forum. Ja także nie zgadzam się z wieloma opiniami na tym forum, ale wydaje mi się, że takie rzeczy można ubrać w inne słowa lub zignorować.

 

Pozdrawiam, apze

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Czytam Twoje posty i czytam..nie wiem, kim jestes, ale wydaje mi sie, ze o wycenie domen to ty zieloniutkiego pojecia ne masz, ale jeszcze mniej niz zero pojecia masz o nazwenictwie...

 

W takim ukladzie chcesz wyjechac na wczasy nad Baltyk, to jaka nazwe wipiszesz? Ty pewnie wstukasz www.darmowewczasynadmorzembaltykimwokolicachrewala.pl, co? Puknij sie w glowe i jak nie wiesz, to sie nie wypowiadaj...Sam nie wiem, ile ludzi wpisuje zbitek slow wczasy baltyk w google, ale zakladam, ze duzo wiecej niz pelna fraze typu "wczasy nad morzem baltyckim", "wczasy nad baltykiem" itp. Warto wypozycjonowac na takie i podobne frazy. Oczwiscie istnieje tez odwrotna domena wczasybaltyk.pl i warto zrobic podobna stronke...oczywiscie pod wzgledem nazwy domena wczasybaltyk.pl jest lepsza, ale baltykwczasy nie jest az taka zla...w koncu lepiej wpisac taka krotka nazwe niz przyklad, ktory podalem.

 

Co do ceny nie wypowiadam sie....tylko pod wzgledem nazwenictwa domen (ktore oczywiscie nie decyduje jedynie o wartosci domeny)

Bardzo się ciesze że czytasz z taką uwagą moje posty.Jeżeli chodzi o wyceny domen to nie jestem omnibusem,ale jakies pojecie mam na ten temat jeżeli z pytaniami zgłaszaja się do mnie forumowicze na PW i GG. Podejrzewam że Twoją reakcje wywołały moje ostatnie posty, które były i są pod 'prąd'. I zadowlony jestem z tego że taki efekt odniosły, bo nie lubię iśc cały czas w stadzie. Lubię byc kontrowersyjny, lubie sie wyłamywac z ogólnie przyjetych kanonów. Taką mam naturę i jestem z tego szczęsliwy bo lubię miec swoje zdanie. To powinno Ci odpowiedziec na pytanie kim jestem. Acha!!! ...... jeszcze jedno. Jestem heteroseksualny. Nie wiem czy to Cię smuci czy cieszy.

 

Jeśli chodzi o nazewnictwo, to nie muszę się pukac w głowę. Nie wbije darmowewczasy...... tralala. Wystukam słowa wczasy, wakacje, bałtyk, urlop potem wczasy nad morzem, wczasy nad bałtykiem itd. Na końcu wpisze właśnie jakieś zbite słowa,ale myślę że szybko zrezygnyje widząc wyniki wyszukiwania. Myślę że Twoje założenie w tej kwestii może miec tak naprawde małe pokrycie w rzeczywistości. Jednak może się mylę, a to Ty masz rację. A jak chcesz sobie pozycjonowac na frazy baltykwczasy, wczasybaltyk to sobie pozycjonuj, ja wolę taka fraze zastąpic wczasynadmorzem.

 

JEST TO TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJE ZDANIE I KAŻDY MA PRAWO SIĘ Z NIM NIE ZGADZAC !!!

 

 

Acha.... jeszcze jedno. Może w końcu dasz do wyceny jakąś domemę ze Swojej 'stajni' ???

Tylko uwaga na wyceny!!! Jeżeli wyrazice Swoje opinie które będą odmienne od opinii 'pana w fioletowym' możecie spotkac się z takim postem jak ja.

 

Zapraszam do wyrażania SWOICH OPINII w temacie bałtykwczasy.pl, bo byc może to ja jestem w błedzie i chętnie się czegoś nauczę.

 

Pozdrawiam.

cybersq is cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena nie jest wcale taka najgorsza. Byłoby elegancko gdybyś miał jeszcze bałtykwczasy.pl i rzecz jasna postawił tam stosowny serwis, chociażby tylko z odnośnikami do ogłoszeń na innych stronach wczasowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×