Jump to content
ryskadow

postbus.pl 1250 EUR sedo

Recommended Posts

Gratuluję sprzedającemu wyczucia sytuacji. Każda wypowiedź powyżej ma swój sens. Bycie na 0, czy na plusie jest OK. Zwłaszcza na takiej domenie, która na pierwszy rzut oka wydała mi się niespójnym zlepkiem słów. Czyli kolejny głos za tym, aby poszukiwać domen pod konkretnego klienta, choć ta droga mi osobiście nie do końca odpowiada, ale zapewne poniekąd sam się w pewnym stopniu oszukuję w tej kwestii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwe, że gdyby powiedział 5 000 euro, bardzo prawdopodobne, że sprzedałby ją za 2500-3500 euro.

 

Zależy od sprzedawcy. Czasem jest tak jak w życiu - im wyżej zaczynasz, tym niżej kończysz.

 

Jakiś czas temu wchodził do Polski większy sklep online z Niemiec i miałem ich domenę (nie wiedziałem co rejestruje, po prostu mi się spodobała). Zwrócili się (oczywiście anonimowo :ph34r: ) z pytaniem o cenę, więc zacząłem od chyba tysiaka euro, a wtedy oni zaczęli płakać, że ktoś może ich pozwać do sądu za tę domenę, więc efektem tych błyskotliwych negocjacji były łzy szczęścia (że uniknę rozprawy sądowej i pójścia za kratki) i kilka euro żeby mi się zwróciło za rejestrację domeny.

 

Podejrzewam, że średnio rozgarnięty szympans lepiej by to rozegrał, ale niestety nie było akurat w pobliżu żadnego szympansa <_<

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×