Jump to content
Sign in to follow this  
ognos

karty-plastikowe.pl

Recommended Posts

Bardzo fajna domena mimo tego myślnika. Poprzedni abonent trzymał ją przez wiele lat wiec może wróci po nią.

Dodatkowo wiele końcówek i alternatywnych tworów zajętych. Szanse na dobrą sprzedaż dość duże, a patrząc w G. co dzieje się w tym segmencie jeśli chodzi o domeny to podniósłbym cenę KT...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co to właściwie są "karty plastikowe" i jak się to przekłada na biznes?

Otwórz portfel i sprawdź ;)

A tak poważnie to wystarczyło wpisać tą frazę w google...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, doszkoliłem się co to są plastikowe karty. Klient detaliczny nie używa tej nazwy, rozumiem, że oferta takiej firmy skierowana jest to ściśle wyselekcjonowanych biznesowych klientów - to powoduje spadek wartości domeny.

 

Zatem popatrzmy. Prawidłowe szyki - plastikowekarty.pl i plastikowe-karty.pl zagospodarowane.

 

Trudno. Idziemy dalej.

 

Nieprawidłowe kartyplastikowe.pl zagospodarowane.

Pozostaje nieprawidłowa wersja z myślnikiem.

 

No i ograniczamy się tylko do plastikowych kart. A co z innymi materiałami? Albo innymi wariantami nazw (karty podarunkowe, karty promocyjne...)

 

Z tych względów kokosów nie wróżę :)

Edited by Liwiusz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, doszkoliłem się co to są plastikowe karty. Klient detaliczny nie używa tej nazwy, rozumiem, że oferta takiej firmy skierowana jest to ściśle wyselekcjonowanych biznesowych klientów - to powoduje spadek wartości domeny.

 

Zatem popatrzmy. Prawidłowe nazwy - plastikowekarty.pl i plastikowe-karty.pl zagospodarowane.

 

Trudno. Idziemy dalej.

 

Nieprawidłowe kartyplastikowe.pl zagospodarowane.

Pozostaje nieprawidłowa wersja z myślnikiem.

 

No i ograniczamy się tylko do plastikowych kart. A co z innymi materiałami? Albo innymi wariantami nazw (karty podarunkowe, karty promocyjne...)

 

Z tych względów kokosów nie wróżę :)

Mogę się dowiedzieć co masz na myśli "prawidłowe nazwy"?

 

keywordsp_wnhrnrh.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

tez uwazam, ze w tym przypadku trudno uznac prezentowana wersje na "nieprawidlowa", chyba tez podzielam sugestie @sebastiana0000 o podniesieniu poprzeczki cenowej KT

Share this post


Link to post
Share on other sites

prawidłowość szyku rzeczownika z przymiotnikiem:

http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/szyk-przymiotnikow;12630.html

 

Według tego co podesłałes to domena jest poprawna.

 

Przymiotnik oznaczający cechę trwałą, mający funkcję kategoryzacyjną, umieszczamy po rzeczowniku, np. niedźwiedź biały.

Nawet jeśli nie jestem w stanie rozróżnić rzeczownika od przymiotnika, to zwyczajnie dostosowałem się do całej branży (wyszukiwania klientów, produkty firm).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

wg mnie uzywanie regul gramatycznych w oderwaniu od rzeczywistosci nie ma sensu - no offence @Liwiusz - watpie, zeby potencjalny zainteresowany domagal sie od abonenta znizki z powodu rzekomych nieprawidlowosci jezykowych

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×