Jump to content
LordRandall

AM - domena dostępna do rejestracji i wystawiona na sprzedaż

Recommended Posts

Niestety ale w wątku o AM brak odzewu więc ponawiam tutaj:



Mam pytanie do możnych tego świata w AM czy nie ma jakiejś możliwości wyeliminowania takich sytuacji , że domena która jest wolna do rejestracji widnieje także u kogoś jako domena wystawiona na sprzedaż?



Nie pierwszy raz już się z tym spotykam a to trochę nieeleganckie jest...



<a href=http://zapodaj.net/b...bd3af5.jpg.html>jakto.jpg</a>


Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ja ją wystawiam, to po zakupie zarejestruje i przekażę Ci authinfo.

 

:) lechoo a co zrobisz w takim razie z pozostałą kasą ? :P

W tym przykładzie , który podałem domena jest wystawiona do zakupu za 390 pln, rejestracja to koszt 10 pln ...

 

Zakładając , że ktoś to kupi za tą kwotę to znaczy że ktoś został oszukany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem nie ma tu znamion oszustwa. Ktoś kupuje za cenę którą mu odpowiada.

 

To zaraz bot wystawi mi na AM wszystkie wolne domeny .pl <12 znaków. Też będzie ok? Czy oszustwa nie ma, jak się tylko na małą skalę robi? ;)

 

Na AM sprzedajesz domenę, nie usługę rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AM sprzedaje przechwycone-zarezerwowane i też niby po dychu a jednak ceny windują, nie widzę nic w tym złego... jak ktoś głupi i nie potrafi zobaczyć że domena wolna niech buli :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem jeśli domena jest wolna do rejestracji to nie powinno być tak , że ktoś ją może mieć dostępną do odsprzedaży.

Jest tutaj ewidentny problem po stronie giełdy, że ktoś może wystawiać na sprzedaż coś czego nie powinien (ewentualnie domena nie spada z konta po okresie ważności tylko figuruje dalej przypisana do sprzedawcy) , sprawa podobna do ostatnich "badań" gdy nadworny badacz :) wystawiał nie swoje domeny zarejestrowane w Premium na sprzedaż w AM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×