Jump to content
Sign in to follow this  
zibero

MarketOnline.net

Recommended Posts

MarketOnline.net

 

Witam,

 

Jakbyście wycenili tą domenę? 17 letnia domena. Większość wartościowych końcówek zajętych. Duża możliwość zagospodarowania.

 

Z góry dziękuję za wszystkie opinie.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To net z jednej strony dodaje uroku z drugiej to online świadczy o tym że rzecz dotyczy handlu internetowego.

Myślę że na kupca trzeba będzie poczekać a jak już sie pojawi to nie liczylbym na wiele.

Mam dwie podobne...MarketNet.pl i TwojeDelikatesy.pl...Dupy od zainteresowania nie urywa.

Ale poniżej 1k bym nie oddawał...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bazyli zauważ że to *.net po pierwsze i anglojęzyczna po drugie. Więc jakby nie patrzeć nieco inna półka niż twoje *pl'ki... Co prawda nieco szczęścia trzeba by dobrze sprzedać ale i wiek domeny działa in plus.

 

Zibero a jak ruch na niej? Jaka historia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, że w tym przypadku nie ma co porównywać do .pl. Co do ruchu to jeszcze nie wiem bo ją dopiero wczoraj kupiłem ;)

 

Jaki rząd cenowy dla KK ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

KK może być poważnym inwestorem jak i kiepskim startup'owcem więc możesz wg mnie liczyć na xxx lub też xx.xxx chyba warto poobserwować i w tym przypadku wykazać się cierpliwością. Plusem jest tu możliwość sprzedaży nie tylko w kraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisałem podobne mając na myśli polski rynek potencjalnych odbiorców. Faktem niepodwazalnym jest iż Twoja domena może liczyć na szerszy krąg odbiorców.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za wszystkie wypowiedzi ale jaką cenę byście zaproponowali zainteresowanemu KK (pierwsza myśl) ? Szczerze, mam problem z jej wyceną...

Edited by zibero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×