Jump to content
Azel

Problem świeżego w temacie - podwójne TM?

Recommended Posts

Witam, zarejestrowałem ostatnio domenę składającą się z, jakby nie patrzeć, dwóch TM. Interesuję się pewnym sportem motorowym, który jest ostatnio na fali i pomyślałem, że może warto spróbować. Nazwa domeny składa się z nazwy pewnego producenta samochodów i skrótu dyscypliny (królowej sportów motorowych:).pl .

Domeny nie są nigdzie zaparkowane, ale nie wiem co mogę z nimi zrobić, żeby nie mieć problemów. No właśnie, co mogę zrobić? Mogę założyć stronkę z jakimś info na temat tego zespołu? A może umieścić logo marki i kierować na stronę oficjalną?

 

Dzięki, pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz postawić bloga oraz opisywać sukcesy/porażki ukochanej/znienawidzonej drużyny. Chociaż będzie to wprowadzanie w błąd to jednak trudno o złą wolę. Domenę możesz stracić bez względu na to czy wykorzystujesz domenę, ale możesz obejść się bez problemów, jak to ująłeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co wy się tak boicie tego TM? Bez przesady Panowie... Myślicie, że kogoś w Ferrari czy BMW interesuje, że macie domenę, która zawiera ich nazwę? Póki nie zaczniecie z nią robić czegoś złego to nikt się tym nie zainteresuje. No chyba, że jest to ferrari*pl lub bmw*pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawie - jak wspomniałem wcześniej w nazwie jest jeszcze pewien dwuliterowy skrót oznaczający klasę wyścigów (który też jest w pewnym sensie TM. Ciekawe co by było gdyby jednocześnie upomniały się obie firmy?:)

 

A może szkoda się tego pozbywać? Zastanowię się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×