Jump to content
Sign in to follow this  
joe_27

www.LosAmigos.es

Recommended Posts

witam

 

 

Co sądzicie o domenie www.LosAmigos.es (przyjaciele) ?

 

Narazie wędruje na sedo,zobaczymy co się będzie działo :D.

 

Czekam na opinie.

Edited by joe_27

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyniki w "goglach" to jedno,fakt jest ich dużo.Mam nadzieję,że przełoży się to na zainteresowanie tą domeną ;) . W końcu Hiszpania to nie zacofany kraj,gdzieś na końcu świata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyniki w "goglach" to jedno,fakt jest ich dużo.Mam nadzieję,że przełoży się to na zainteresowanie tą domeną ;) . W końcu Hiszpania to nie zacofany kraj,gdzieś na końcu świata ;)

 

 

Nie znam j.hiszpanskiego, ale jesli Los Amigos/LosAmigos znaczy przyjaciele, to jest to bardzo dobra domena.

Wyniki w g mowia o tym, ze zarejstrowany wyraz czy fraza jest popularny - oczywiscie przy wczesniejszym uwzglednieniu czy dany wyraz/fraza w ogole wystepuje w kraju, pod ktorego domena zostaly te slowa zarejestrowane, no i pomijajac kw typu wikipedia przy rozkminianiu wartosci domeny wikipedia.info.pl :P

Btw, w j. hiszpanskim mowi chyba na swiecie wiecej osob niz w angielskim, nie? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie znam j.hiszpanskiego, ale jesli Los Amigos/LosAmigos znaczy przyjaciele, to jest to bardzo dobra domena.

 

 

hehe,też nie znam hiszpańskiego.Za nim ją zarejestrowałem to dość dokładnie wypytałem się na forum język hiszpańskiego czy taki zwrot jest w ogóle poprawny.Fachowcy od hiszpańskiego stwierdzili,że jak najbardziej.Zwrot ten okresla przyjaciół.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm,

 

moze amigos.es?

LosAmigos.es to moze TheFriends.com albo cos w tym kierunku?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm,

 

moze amigos.es?

LosAmigos.es to moze TheFriends.com albo cos w tym kierunku?

 

To jest liczba mnoga rodzajnika określonego (w tym przypadku słowa przyjaciele).

Rodzajnik występuje prawie zawsze przed rzeczownikiem w językach wywodzących się z łaciny.

W każdym bądź razie napewno jest to porawne sformułowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amigo/Friend

Amigos/Friends <- ta forma jest niepoprawna?

Los Amigos/The Friends?

Edited by cabona

Share this post


Link to post
Share on other sites
Amigo/Friend

Amigos/Friends <- ta forma jest niepoprawna?

Los Amigos/The Friends?

 

 

Na chłopski rozum jedna i druga forma jest poprawna.Do końca tego nie wiem,zaraz napiszę na forum języka hiszpańskiego aby mi dokładnie wyłuszczyli różnicę . Ale nawet gdyby to był odpowiednik "the friends" to chyba nie jest źle ? :D

Edited by joe_27

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na chłopski rozum jedna i druga forma jest poprawna.Do końca tego nie wiem,zaraz napiszę na forum języka hiszpańskiego aby mi dokładnie wyłuszczyli różnicę . Ale nawet gdyby to był odpowiednik "the friends" to chyba nie jest źle ? ;)

 

Nie znam sie na j. hiszpanskim, ale oby to nie bylo cos na zasadzie przyjaciol.pl :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niemcy nie rejestrują z reguły wyrazów z die, das, der; Anglojęzyczni z the, trudno sobie po prostu wyobrazić, że Hiszpanie jej nie zagospodarowali, musi być jakiś powód.

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam.

 

Odgrzebuję temat ponieważ dostałem propozycję jej sprzedaży (przez sedo).

Oferta jest na 1k euro.Według mnie jest to trochę za mało (oczekiwałem około 5k ).

 

Mam pytanie jak teraz negocjować aby nie wystraszyć klienta ?? Podać 3k czy 4k ??

 

Nie uśmiecha mi się oddawać jej za bezcen .

 

Z góry dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro oferta jest na 1k a Ty oczekujesz 5k, to zaproponuj 10k. by mieć pole do negocjacji.

Witaj,

 

 

Chodzi oto by nie wystraszyć klienta. Myślę że 4k możesz wołać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślę, że Kangur ma rację. Jesli ktoś naprawde bedzie chciał kupić od Ciebie domenę to nie wystraszy sie tak po prostu. Zaproponuj 10k a myslę ze klient będzie skory do negocjacji...spadniesz do 5 i obie strony zadowolone :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×