Jump to content
pezet40

wideokamerowanie.pl kamerkionline.pl

Recommended Posts

rozumiem ze to ironia? hehe nie videofilmować nie lepiej brzmi a poszla niedawno za 5000zl + vat.... sugerowalem sie wlasnie tylko ta sprzedaza podczas rejestracji tych 2 domen... no nic allegro i mailing i sie zobaczy pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites

kamerowanie ? ..tak to mówi wieśniactwo ze złotymi łańcuszkami na swetrach ;)

 

0 pln

 

kamerkionline.pl obleci za regfee~xx ale nie jestem fanem zdrobnień.

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites
kamerowanie ? ..tak to mówi wieśniactwo ze złotymi łańcuszkami na swetrach ;)

 

0 pln

 

kamerkionline.pl obleci za regfee~xx ale nie jestem fanem zdrobnień.

 

chyba nie orientujesz sie w branzy erotycznej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mis uszatek chyba nie przesiadujesz czesto na czatach i kamerkach gdyz w tym wypadku zdrobnienie to najwlasciwsza forma. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
mis uszatek chyba nie przesiadujesz czesto na czatach i kamerkach gdyz w tym wypadku zdrobnienie to najwlasciwsza forma. Pozdrawiam

 

Mis Uszatek ma klapniete uszko nie od dzis ;) ... wiec nie slyszy wszystkiego, co w trawie piszczy, a tylko wieśniactwo ze złotymi łańcuszkami na swetrach ;)

 

kamerkionline.pl bardzo fajna i sam bym lyknal ;)

 

wideokamerowanie.pl idealna dla kogos, kto "kameruje" imprezy weselne/komunijne itp

 

Co do drugiej to wystarczy zerknac na ogloszenia w prasie codziennej w dodatkach lokalnych. Haslo "wideokamerowanie" b. czesto tam sie pojawia i w dodatku wszystko mowi w jednym wyrazie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mis Uszatek ma klapniete uszko nie od dzis ;) ... wiec nie slyszy wszystkiego, co w trawie piszczy, a tylko wieśniactwo ze złotymi łańcuszkami na swetrach ;)

 

kamerkionline.pl bardzo fajna i sam bym lyknal ;)

 

wideokamerowanie.pl idealna dla kogos, kto "kameruje" imprezy weselne/komunijne itp

 

Co do drugiej to wystarczy zerknac na ogloszenia w prasie codziennej w dodatkach lokalnych. Haslo "wideokamerowanie" b. czesto tam sie pojawia i w dodatku wszystko mowi w jednym wyrazie ;)

 

Lepiej mieć klapnięte uszko niż klapnięty mózg ;) hahaha

 

Tak jak mówiłem plebs i chołota karykatyzuje polski język spolszczajac słowa typu VIDEO do WIDEO i FILMOWANIE do KAMEROWANIE.

;) hahahahaha... mnie to bardziej śmieszy niż przeraża, a tłumaczenia typu ....bo jakaś tam grupa wiesniaków nie potrafi się w ogłoszeniach wysłowić w swoim własnym języku,... jest co najmniej żałosne.

 

 

 

 

Haslo "wideokamerowanie" b. czesto tam sie pojawia i w dodatku wszystko mowi w jednym wyrazie ;)

 

No tak bo słowo FILMOWANIE lub VIDEO FILMOWANIE nie jest jednoznaczne, ...hmm można przecież filmować czymś innym niż kamerą, na przykład maszynką do mięsa lub wibratorem ;) ....co za idiotyzm.

 

Rozumiem tworzyć / spolszczać słowa które są nieprzetłumaczalne na język polski, ale wiele słów istnieje juz w słowniku / w użyciu,.. tylko kompletny brak znajomości własnego języka lub zwieśniaczenie powoduje takie wygibasy językowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
MisUszatek zajzyj sobie chocby tu - to taki pierwszy lepszy przyklad na szybko:

http://encyklopedia.pwn.pl/haslo.php?id=3919701

 

hahaha ;)

 

no i co? coś to miało udowodnić? co ma słowo "kamwid" do słowa "kamerowanie"? ;)

 

Abstrachując od tego że przykład jest zupełnie z tzw. czapki to "kamwid" to polska wersja camcorder, raczej nie przetłumaczalne na Polski, a KAMEROWANIE ???? ;)

 

 

Prosty test w Google.pl :

FILMOWANIE: 1,890,000

KAMEROWANIE: 55,200

 

Warto też zauważyć trafność wyników dla słowa FILMOWANIE ;)

Nic dodać - nic ująć

Share this post


Link to post
Share on other sites
no i co? coś to miało udowodnić? co ma słowo "kamwid" do słowa "kamerowanie"? ;)

a to....

Lepiej mieć klapnięte uszko niż klapnięty mózg ;) hahaha

 

Tak jak mówiłem plebs i chołota karykatyzuje polski język spolszczajac słowa typu VIDEO do WIDEO i FILMOWANIE do KAMEROWANIE.

;) hahahahaha... mnie to bardziej śmieszy niż przeraża, a tłumaczenia typu ....bo jakaś tam grupa wiesniaków nie potrafi się w ogłoszeniach wysłowić w swoim własnym języku,... jest co najmniej żałosne.

 

Rozumiem tworzyć / spolszczać słowa które są nieprzetłumaczalne na język polski, ale wiele słów istnieje juz w słowniku / w użyciu,.. tylko kompletny brak znajomości własnego języka lub zwieśniaczenie powoduje takie wygibasy językowe.

 

ze sam nie znasz j. polskiego, a obrazasz wszystkich dookola. Twierdzisz, ze Video jest jedynym slusznym wyrazem, a slowo Wideo uzywaja tylko wiesniaki i ze slowa Wideo nie ma w slowniku.

 

Polecam jeszcze raz przeczytac to, co napisales, a pozniej zerknac jeszcze na pozycje 3) pod adresem http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2446760

Nic dodać - nic ująć

 

Dokladnie... z mojej strony rowniez EOT

Share this post


Link to post
Share on other sites

uszatek ty szybciej czasem piszesz niz myslisz... Tak ciezko zauwazyc drugie pogrubione wyrazenie? empireus mial na mysli "kamera wideo" tzn ze istnieje takie urzadzenie i tak sie fachowo nazywa...

 

Kamera wideo - aparat rejestrujący obraz na taśmie magnetycznej

Kamera przemysłowa - aparat rejestrujący obraz na potrzeby monitoringu

Kamera internetowa - kamera podłączona bezpośrednio do komputera, zazwyczaj przez USB

Kamera cyfrowa - aparat rejestrujący obraz w pamięci cyfrowej.

 

A czemu ty sie w ogole sugerujesz wyswietleniami google jak to jest branza typowo lokalna... Ruch bedzie pochodzil dla takiej domeny zapewne z wpisania z palca a reklama miejscowa ulotki... napisy w budynku firmy... itd... Pozatym kazda domene mozna pozycjonowac pod inne frazy czyz nie?

Reasumujac wiesniacka czy nie wazne ze nazwa prosta i wskazujaca wlasnie na konkretna usluge... Pozdrawiam

 

Ps. Co do tych plebsow i choloty to sie nie wypowiem gdyz to co napisales jest zbyt zalosne aby komentowac... Mimo to Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
a to....

 

 

ze sam nie znasz j. polskiego, a obrazasz wszystkich dookola. Twierdzisz, ze Video jest jedynym slusznym wyrazem, a slowo Wideo uzywaja tylko wiesniaki i ze slowa Wideo nie ma w slowniku.

 

Polecam jeszcze raz przeczytac to, co napisales, a pozniej zerknac jeszcze na pozycje 3) pod adresem http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2446760

 

 

Dokladnie... z mojej strony rowniez EOT

 

znam na tyle żeby używać zwrotu FILMOWANIE. I dalej będę twierdził ze tylko wieśniaki używają słowa KAMEROWANIE ;) czujesz się obrazony ? No to maszproblem ;)

 

Co do twoich słownikowych rewelacji to pomijasz podstawy:

 

pogrzebałeś sie kolego własnymi postami, co ja ci poradzę ;)

 

VIDEO to słowo z łaciny od słowa videō

Nie podlega odmianie tak jak słowo audio, pax czy fauxpass, ale oczywiście możesz używać "fopa" a Michael Jackson pisać Majkel Dżekson ;)

 

Nie zmienia to faktu że Polacy mają manierę zniekształcania słow i niepotrzebnego "wprowadzania" nowych karykatur typu KAMEROWANIE.

O ile WIDEO jeszcze jestem w stanie przeboleć bo to kwestia pisowni (chociaż statystyki mówiąsame za siebie - patrz poniżej)....

 

VIDEO: 6,130,000

WIDEO: 1,730,000

 

... o tyle KAMEROWANIE to wymysł niedokształconego plebsu. Jest to ten sam schemat na którym popularność zyskała muzyka chodnikowa i disco polo.

Niektórzy idą jak widać z pradem ...niektórzy trzymają się zasad ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
uszatek ty szybciej czasem piszesz niz myslisz... Tak ciezko zauwazyc drugie pogrubione wyrazenie? empireus mial na mysli "kamera wideo" tzn ze istnieje takie urzadzenie i tak sie fachowo nazywa...

 

cokolwiek miał na mysli to nie wiem czy nie widzisz ale mowa jest tu o zwrocie kamerowanie a nie kamera wideo, video czy jakby tam nie napisać ;)

Po co zbaczać na przykłady nie wnoszace nic do tematu?

 

 

 

A czemu ty sie w ogole sugerujesz wyswietleniami google jak to jest branza typowo lokalna... Ruch bedzie pochodzil dla takiej domeny zapewne z wpisania z palca a reklama miejscowa ulotki... napisy w budynku firmy... itd... Pozatym kazda domene mozna pozycjonowac pod inne frazy czyz nie?

Reasumujac wiesniacka czy nie wazne ze nazwa prosta i wskazujaca wlasnie na konkretna usluge... Pozdrawiam

 

Może dlatego sugeruję się wynikami w google bo rozmawiamy o domenie, a nie o ulotkach ksero ;)

Jeżeli nie widzisz róznicy pomiędzy 1,890,000 a 55,200 wyników to o czym my tu rozmawiamy?

 

 

 

Ps. Co do tych plebsow i choloty to sie nie wypowiem gdyz to co napisales jest zbyt zalosne aby komentowac... Mimo to Pozdrawiam

 

Żałosne to jest kombinowanie przy jezyku polskim w przypadku gdy konkretne określenia już istnieją od lat. Szkoda zresztą komentować.

Polecam zakupić łańcuch i "kamerować" dalej ;)

 

gipsy_jesus_cross_792x1056.jpg

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites
znam na tyle żeby używać zwrotu FILMOWANIE. I dalej będę twierdził ze tylko wieśniaki używają słowa KAMEROWANIE ;) czujesz się obrazony ? No to maszproblem ;)

 

Co do twoich słownikowych rewelacji to pomijasz podstawy:

 

pogrzebałeś sie kolego własnymi postami, co ja ci poradzę ;)

 

VIDEO to słowo z łaciny od słowa videō

Nie podlega odmianie tak jak słowo audio, pax czy fauxpass, ale oczywiście możesz używać "fopa" a Michael Jackson pisać Majkel Dżekson ;)

 

Nie zmienia to faktu że Polacy mają manierę zniekształcania słow i niepotrzebnego "wprowadzania" nowych karykatur typu KAMEROWANIE.

O ile WIDEO jeszcze jestem w stanie przeboleć bo to kwestia pisowni (chociaż statystyki mówiąsame za siebie - patrz poniżej)....

 

VIDEO: 6,130,000

WIDEO: 1,730,000

 

... o tyle KAMEROWANIE to wymysł niedokształconego plebsu. Jest to ten sam schemat na którym popularność zyskała muzyka chodnikowa i disco polo.

Niektórzy idą jak widać z pradem ...niektórzy trzymają się zasad ;)

 

Mialem skonczyc, ale w juz naprawde ostatnim poscie w tym temacie napisze, ze wole uzywac slowa kamerowanie, pisac Dżordż Busz, sluchac Bojsów i "Andzi Wandzi", niz miec takie zasady jak Ty, uwazac sie za nieskonczony cud swiata, wyglaszac teorie o fo pa i udawac wielce kulturalnego przy okazji wysmiewajac sie z ludzi mieszkajacych na wsi i mowiacych tak, jak lubia i jak byli nauczeni.

 

Nie wiem skad jestes. Ja mieszkam niedaleko Slaska i praktycznie kilka razy w tygodniu mam do czynienia z prawdziwymi Hanysami. Gro z nich swoja gwara, ktora poniekad przypomina "wiesniackie" gadanie. Sa jeszcze inne rejony, jak Kaszuby, Mazury, Wlkp itd, w ktorych nawet slowo "ziemniak" mowi sie na roznorakie sposoby (pyra, kartofel).

 

Co do ludzi mieszkajacych na wsi... Sam jestem tzw. wiesniakiem - jako dziecko mowilem b. czysto po polsku, lecz sam po sobie widze, ze zaczynam przywykac do gwary, ktora u mnie panuje (mieszanka zaglebiowsko czestochowska). Wiesz, wole czasami porozmawiac z naprawde prostym chlopem, niz z takimi typami z manierami/zasadami jak Ty, bo oni mimo wszystko sa oryginalni, a jak czegos nie wiedza, to nie upieraja sie i nie obrazaja nikogo, tak jak Ty to robisz.

 

Co do slowotoku "wideokamerowanie", to nawet jesli jest uzywane przez "wiesniakow", to wlasnie do nich trafia takowe sformuowanie i nikt sie nie zastanawia, czy to pisze sie prze V czy przez W - oni po prostu szukaja kogos, kto zarejestruje im impreze rodzinna dobrze i tanio. Wideokamerowanie ma jasny przekaz.

I jeszcze a propos wsi, to widocznie dawno na niej nie byles, skoro masz takie a nie inne mniemanie o mieszkancach tych rejonow.

 

Wracajac jeszcze do Twoich wywodow co do sztucznego spolszczania slow:

Chusta - slowo z czeskiego,

Krawat - (nie pamietam pochodzenia) dawniej typowo polskie: "meski zwis"

Komputer - w oryginale pisane Computer; slowo odmienialne: komputerowy, komputerowe

ekspresowe - pisane po polsku, a nie expressowe

adres-(ang.) address

Linuksa- a nie linuxa

itd itd...

 

Slusznie moj przedmowca zauwazyl, ze szybciej piszesz niz myslisz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

buuhuuu ...

 

Mialem skonczyc, ale w juz naprawde ostatnim poscie w tym temacie napisze, ze wole uzywac slowa kamerowanie, pisac Dżordż Busz, sluchac Bojsów i "Andzi Wandzi", niz miec takie zasady jak Ty, uwazac sie za nieskonczony cud swiata, wyglaszac teorie o fo pa i udawac wielce kulturalnego przy okazji wysmiewajac sie z ludzi mieszkajacych na wsi i mowiacych tak, jak lubia i jak byli nauczeni.

 

Nieskończony cud świata, ...dobre ...nie wiem skąd to wziołeś ale bardzo dobre. Nie wiedziałem że mocne wyrażanie opinii i walka z wiesniactwem jest tak ścisle według ciebie połączona z elewacją własnego ego. No ale to nie pierwsza bzdura którą tu spłodziłeś wiec pojadę dalej.....

 

czy ja tu wysmiewałem się i pisałem coś o ludziach mieszkajacych na wsi czy o wieśniakach??????????? ;) Bo chyba twoja elokwencja pozwala ci rozróżnić te dwie rzeczy chyba że cię przeceniam? Wieśniak tak samo może mieszkać w Koziej Wólce jak i Warszawie czy Chicago (ooo tu bardzo popularne jest wśród wiesniactwa słowo KAMEROWANIE). To tyle gwoli sprostowania twoich oszczerstw ;)

 

 

 

Nie wiem skad jestes. Ja mieszkam niedaleko Slaska i praktycznie kilka razy w tygodniu mam do czynienia z prawdziwymi Hanysami. Gro z nich swoja gwara, ktora poniekad przypomina "wiesniackie" gadanie. Sa jeszcze inne rejony, jak Kaszuby, Mazury, Wlkp itd, w ktorych nawet slowo "ziemniak" mowi sie na roznorakie sposoby (pyra, kartofel).

 

Co do ludzi mieszkajacych na wsi... Sam jestem tzw. wiesniakiem - jako dziecko mowilem b. czysto po polsku, lecz sam po sobie widze, ze zaczynam przywykac do gwary, ktora u mnie panuje (mieszanka zaglebiowsko czestochowska). Wiesz, wole czasami porozmawiac z naprawde prostym chlopem, niz z takimi typami z manierami/zasadami jak Ty, bo oni mimo wszystko sa oryginalni, a jak czegos nie wiedza, to nie upieraja sie i nie obrazaja nikogo, tak jak Ty to robisz.

 

Co ma gwara do wieśniackiego gadania? Gwara to kultura a wiesniackie gadanie to wiesniackie gadanie ;)

My tu nie rozwazamy kwesti gwary ze "chopy filmujo na weselihu" tylko kompletnie nową formę która nie ma żadnych korzeni kulturowych.

Jeszcze raz ... łapiesz sie argumentu gwary jak tonący brzytwy ale ten argument to żaden argument bo z gwarą to nic wspólnego nie ma.

Gwara to element dziedzictwa kulturowego a nie skarłowacenie języka polskiego, .....capiche ;)

 

 

 

 

 

Co do slowotoku "wideokamerowanie", to nawet jesli jest uzywane przez "wiesniakow", to wlasnie do nich trafia takowe sformuowanie i nikt sie nie zastanawia, czy to pisze sie prze V czy przez W - oni po prostu szukaja kogos, kto zarejestruje im impreze rodzinna dobrze i tanio. Wideokamerowanie ma jasny przekaz.

I jeszcze a propos wsi, to widocznie dawno na niej nie byles, skoro masz takie a nie inne mniemanie o mieszkancach tych rejonow.

 

jakie mniemanie? zresztą sprawę wieśniaków rozwiazałem chyba wystarczajaco jasno pare linijek wyzej.

 

 

 

 

Wracajac jeszcze do Twoich wywodow co do sztucznego spolszczania slow:

Chusta - slowo z czeskiego,

Krawat - (nie pamietam pochodzenia) dawniej typowo polskie: "meski zwis"

Komputer - w oryginale pisane Computer; slowo odmienialne: komputerowy, komputerowe

ekspresowe - pisane po polsku, a nie expressowe

adres-(ang.) address

Linuksa- a nie linuxa

itd itd...

 

Jeszcze raz, po raz 500 napiszę że nie mówimy tu o makaronizmach, gwarze czy spolszczaniu słow które nie istnieją w j. polskim ale o wprowadzaniu dziwnych słowotworów których znaczenie ma już miejsce w j. polskim w postaci słow które są w użyciu.

Nie mam pojęcia co ty chcesz udowodnić powyższymi przykładami ;)

 

przy okazji krawat pochodzi od francuskiego cravate

typowy makaronizm jak "biznes plan" i wiele innych

 

kamerowanie to nie makaronizm, to nie gwara, to obraz wynaturzenia polskiego języka ...tyle w tym temacie

Share this post


Link to post
Share on other sites

misuszatek troszku kiepsko wyszedles na tym zdjeciu... Jako jedyny zes tak zarosniety ;)

 

Reasumujac... to masz racje ze nie jest to polonistycznie poprawna forma ALE TAKA SIE PRZYJELA I TAKA SIE UZYWA. Domena ma trafiac do ludzi do potencjalnego odbiorcy a nie ladnie wygladac... Ale Jakby ta "wiejska cholota" sklepala ci raz porzadnie ten przemadrzaly ryjek to inaczej bys spiewal Panie Szlachcicu... Zapewne tak sie nie stanie bo znajac zycie i podstawy psychologii to wiekszosc napinaczy internetowych to zakompleksieni nieudacznicy zyciowi, w realu istne "cioty", a jak nie jedna osoba zauwazyla napinasz sie najlepiej... Byle kto sie nie zgodzi z twoja wypowiedzia i juz nerw i ostre slowa ida w ruch... Przyjmij czasem krytyke z godnoscia lub odpisz na spokojnie a dobrze na tym wyjdziesz...

 

Pozatym nawet nie masz pojecia ilu "Miastowych" uzywa tej formy... Ale ok bo zboczylismy z tematu napisz swoja tradycyjnie celna riposte (ironia) i koniec postowania uzytkownicy di.pl sami wyciagna wnioski z tej pogawedki... Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie prościej zajrzeć na pwn.pl?

 

kamerować?

Czy poprawne jest słowo kamerować jako określenie filmowania kamerą [wideo]?

 

W Korpusie Języka Polskiego PWN (ponad 60 milionów słów) czasownik ten występuje tylko kilka razy i tylko w języku mówionym. Niektóre słowniki już go odnotowały i określiły jako potoczny.

— Mirosław Bańko

 

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=480

Share this post


Link to post
Share on other sites

MisiuUszatku, obrońco języka polskiego, takiś mądry w kwestii neologizmów, czy jak tam chcesz to sobie nazwać, a poprawnie napisać "wziąłeś" już nie umiesz.

To, że do Ciebie trafia jedynie słowo 'filmowanie' i nie uznajesz innych form, to nie znaczy, że wszyscy myślą i robią tak jak Ty. 'Kamerowanie' jest słowem używanym przez ludzi, powiedziałabym nawet, że dość powszechnie.

Kolejnym razem zastanów się zanim zaczniesz rzucać wieśniakami, plebsami i tego typu określaniami, bo sam siebie ośmieszasz.

 

Zazwyczaj się na forum nie wypowiadam. Ale strasznie mnie Twoje wypowiedzi wkurzyły <a, przepraszam, zdenerwowały, będzie poprawniej>.

Pozostaje pytanie, czy tu w ogóle jest moderacja?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena ma trafiac do ludzi do potencjalnego odbiorcy a nie ladnie wygladac...

 

FILMOWANIE: 1,890,000

KAMEROWANIE: 55,200

 

no właśnie.....,bez komentaża ;)

 

 

 

 

Ale Jakby ta "wiejska cholota" sklepala ci raz porzadnie ten przemadrzaly ryjek to inaczej bys spiewal Panie Szlachcicu...

 

buu huuu , już się boję, lecę zabarykadowac drzwi ;) a tak przy okazji to widzę że moje ostre komentarze cie dosięgły? "Panie Szlachcicu".....czyżby jakieś fobie? Kamerujesz czasami ? ;)

 

 

 

 

Zapewne tak sie nie stanie bo znajac zycie i podstawy psychologii to wiekszosc napinaczy internetowych to zakompleksieni nieudacznicy zyciowi, w realu istne "cioty", a jak nie jedna osoba zauwazyla napinasz sie najlepiej...

 

Rozumiem że o tych "ciotach" to wiesz z autopsji? ;) hahaha

Ja kolego nie muszę się napinać, ja po prostu dużo czytam, poszerzam swoją wiedzę, po prostu lubię wiedzieć, a tym bardziej lubię sie wysławiać jak człowiek. Uwierz mi, dobrze dobrany zasób słow owocuje, tym bardziej w biznesie. Bardzo bawi mnie ten tekst o zaompleksionych nieudacznikach życiowych. Podejrzewam że jakbyś wiedział chociaż minimum o mnie to byś zamilkł.. ale nie będę sie napinał, szpanował, pokazywał ego ..... bo tak przez ciebie chyba konkretne argumenty są odbierane.

 

 

 

 

Byle kto sie nie zgodzi z twoja wypowiedzia i juz nerw i ostre slowa ida w ruch... Przyjmij czasem krytyke z godnoscia lub odpisz na spokojnie a dobrze na tym wyjdziesz...

 

Dobrze tato ;)

z małym wyjątkiem...Jestem uczulony na bullshit i ludzką głupotę, ale zawsze otwary na konkretne argumenty. Chylę czoła przed kazdym kto ma pojęcie o czym mówi i ma coś konkretnego do powiedzenia ;)

 

 

 

 

Pozatym nawet nie masz pojecia ilu "Miastowych" uzywa tej formy...

 

Napiszę poraz n-ty!!!!!!!!!!!.... to nie jest argument typu MIASTOWI vs WIEŚ.

Nie chce mi się pisac tego samego w kółko. Poczytaj cały wątek to cie oświeci moze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
MisiuUszatku, obrońco języka polskiego, takiś mądry w kwestii neologizmów, czy jak tam chcesz to sobie nazwać, a poprawnie napisać "wziąłeś" już nie umiesz.

 

a czy ja rejestruje "wziąłeś" jako domenę? O domenach tu chyba mowa?

Może pojadę po twoich postach i zobaczymy ile błedów zrobiłeś? ;)

 

 

 

To, że do Ciebie trafia jedynie słowo 'filmowanie' i nie uznajesz innych form, to nie znaczy, że wszyscy myślą i robią tak jak Ty. 'Kamerowanie' jest słowem używanym przez ludzi, powiedziałabym nawet, że dość powszechnie.

 

ok jeszcze raz.....

 

FILMOWANIE: 1,890,000

KAMEROWANIE: 55,200

 

no właśnie.....,bez komentaża ;)

 

 

 

Zazwyczaj się na forum nie wypowiadam. Ale strasznie mnie Twoje wypowiedzi wkurzyły <a, przepraszam, zdenerwowały, będzie poprawniej>.

Pozostaje pytanie, czy tu w ogóle jest moderacja?

 

Powstaje pytanie, czy skarżyłeś w przedszkolu? ;)

Co ty tu chcesz moderować ? Chyba że najlepszym wyjściem na brak argumentów jest zamknięcie tematu?

Na tym dyskusja polega że rozmówcy się nie zgadzają bo jakby było inaczej to każdy watek miałby po jednym poscie.

Najwyrazniej poruszony temat zmusił ciedo zabrania głosu... a to chyba dobrze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • NatGeo.pl   Zapraszamy do udziału w aukcji domeny z ruchem - NatGeo.pl Link do aukcji: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2606498/ Koniec aukcji w środę, 15 maja, o godzinie 20:00  
    • Jutro zakończenie aukcji
    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×