Jump to content
Sign in to follow this  
Interson

UpalneWakacje.pl

Recommended Posts

Jako, że mam wątpliwości co do wartości domeny, a dawno nie dawałem nic do wyceny - proszę o Wasze komentarze oraz wyceny.

 

UpalneWakacje.pl

 

Pozdrawiam ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
... :)

No powiedz co chcesz z nią zrobić? Tylko paking? Dla mnie ta domena jest nic nie warta, nawet w sezonie.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ad 1: Nowa domena. Gdybyś sprawdził/a to byś odpuścił/a sobie takie pytania. Jeżeli przy wycenie sugerujesz się głównie PR to gratuluję profesjonalizmu.

Ad 2: Jak wiadomo przeznaczeniem nie jest parking, a serwis turystyczny z ofertami wakacji w ciepłych krajach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ad 1: Nowa domena. Gdybyś sprawdził/a to byś odpuścił/a sobie takie pytania. Jeżeli przy wycenie sugerujesz się głównie PR to gratuluję profesjonalizmu.

Ad 2: Jak wiadomo przeznaczeniem nie jest parking, a serwis turystyczny z ofertami wakacji w ciepłych krajach.

Ja nie sugeruję się PR, tylko myślałam że to jakiś "spad", dlatego tak napisałam.:) Jak nie jest to "spad" to tym bardziej nic nie warta. Jak będą tam oferty z ciepłych krajów to ok. Życzę powodzenia. Z tego co wiem, na tym forum to wyceniamy domeny, a nie projekty.

 

Zero złotych za domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to niedawno gdzieś ktoś napisał:

Znajdż lepszą domenę z takim keywordem.
:):);)

 

IMO domena świetna na kampanię reklamową, ładnie wygląda, dobrze się kojarzy, zapada w pamięci. Powodzenia.

Edited by MariuszPN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak to niedawno gdzieś ktoś napisał:

:):);)

 

IMO domena świetna na kampanię reklamową, ładnie wygląda, dobrze się kojarzy, zapada w pamięci. Powodzenia.

No super. Tylko żeby nie zapomniał o zimowych całorocznych wyprawach w Alpy. Tam też są wakacje, ale zimowe i chyba bardziej popularne niż letnie. Polecam calorocznezimowewakacjewalpachzesloncemizesniegiem.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Julio droga ja nie zamierzam bronić wyceny tej domeny z gorliwością godną lepszej sprawy bo mam ją szczerze powiedziawszy w dupie, wyraziłem swoją opinię i ją podtrzymuję, natomiast to nie ja na niej zarobię / nie zarobię. Ty za to widzę masz nieodpartą chęć polemiki z każdym i na byle jaki temat ... zrelaksuj się - na tym forum nie uwzględniamy symptomów przedmiesiączkowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
//OT

na 90% to facet :) I to ktoś z kolejnym kontem na forum :) haha

//OT

EDIT: no więc właśnie. Nie przypomina wam kogoś? ;)

 

co do pierwszej czesci to sie zgodze

 

co do drugiej to nie, tamta osoba miala jednak znacznie wieksza wiedze na temat domen

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMO domena świetna na kampanię reklamową, ładnie wygląda, dobrze się kojarzy, zapada w pamięci. Powodzenia.

 

Choć jedna wartościowa wycena ;-) (i to nie ze względu na to, że pozytywna).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mały porządek :)

 

( cabona, żarty, nie bierz tego do siebie ;) )

 

edit: proszę bez ot już. pm do mnie znacie.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×