Jump to content
Sawczyk

Konto w Banku dla Niepelnoletniego .

Recommended Posts

Witam

 

Chciałbym założyć sobie konto internetowe , ale jestem niepełnoletni , jakie banki dają taką możliwość ? I gdzie waszym zdaniem najlepiej założyć takowe ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polecam konto Izzy w mBanku.

 

 

Właśnie przed chwilą przeczytałem ich ofertę i całkiem ciekawa :lol: A zwłaszcza to :

 

Wszystko dostarczymy poprzez Kuriera, który zweryfikuje Waszą tożsamość i przedstawi dokumenty do podpisania.

 

 

eKonto jest chyba od 18 lat ?.

Edited by Sawczyk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzie chętniej klikają w linki referencyjne, jeżeli im się da wybór między linkiem zwykłym, a referencyjnym. Jeżeli się podaje przymusowo referencyjny czasami wolą poszukać linku zwykłego, a o osobie, która link podała wyrobić sobie złe zdanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ludzie chętniej klikają w linki referencyjne, jeżeli im się da wybór między linkiem zwykłym, a referencyjnym. Jeżeli się podaje przymusowo referencyjny czasami wolą poszukać linku zwykłego, a o osobie, która link podała wyrobić sobie złe zdanie.

 

Sorry

Zgadzam się z Tobą więc edytowałem tamten link miałem pod reką .

Edited by Jarrod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przez kuriera czekam już 2 tyg na papiery ... Niby dziś już dostane ale trochę w to wątpię , wie ktoś ile czasu jeszcze trzeba czekać po tym jak kurier zabierze te papiery ?? Do utworzenia konta ??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja przez kuriera czekam już 2 tyg na papiery ... Niby dziś już dostane ale trochę w to wątpię , wie ktoś ile czasu jeszcze trzeba czekać po tym jak kurier zabierze te papiery ?? Do utworzenia konta ??

Ja czekałem ponad trzy tygodnie B). Po otrzymaniu papierów aktywujesz konto przez internet (ustawienie hasła dostępu, itp), a po ok. dwóch tygodniach dostaniesz kartę pocztą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×