Jump to content
MARiUSZ

Adsense - problem z wypłaceniem

Recommended Posts

Witam Szanownych Domeniarzy :)

 

Zacznę może od poczatku . Chciałem wykorzystać potencjał mojej strony i wrzuciłem na nią boxy reklamowe google . Ku mojemu zdziwieniu w 3 tyg dobiłem do progu 100$ , podczas gdy dobijałem do tego progu załatwiłem wszelakie aktywacje łacznie z pinem który dostaje sie pocztą .

Mój problem polega na wypłaceniu , minałem 2 dni w ktorych są prowadzone wypłaty , 25 oraz 5 każdego dnia lecz nie dostałem nic a suma cały czas rośnie na koncie . Dodam jeszcze iż mam ustawiony przelew na konto , nie czek.

 

Co może być problemem ? Z góry dziekuje za pomoc

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam Szanownych Domeniarzy ;)

 

Zacznę może od poczatku . Chciałem wykorzystać potencjał mojej strony i wrzuciłem na nią boxy reklamowe google . Ku mojemu zdziwieniu w 3 tyg dobiłem do progu 100$ , podczas gdy dobijałem do tego progu załatwiłem wszelakie aktywacje łacznie z pinem który dostaje sie pocztą .

Mój problem polega na wypłaceniu , minałem 2 dni w ktorych są prowadzone wypłaty , 25 oraz 5 każdego dnia lecz nie dostałem nic a suma cały czas rośnie na koncie . Dodam jeszcze iż mam ustawiony przelew na konto , nie czek.

 

Co może być problemem ? Z góry dziekuje za pomoc

 

Masz zweryfikowane konto bankowe? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak . Przeszedłem zweryfikowanie konta ( wysłano mi drobną sumkę gdzie poźniej na koncie adsense musiałem napisać ile dostałem )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Google Cię nie lubi ;)

 

- ja normalnie wypłaty od nich dostaję :-)

 

Hmmm - a do 15 dnia miesiąca wszystko zrobiłeś ? ::)

Edited by jyrek23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod koniec maja dostaniesz swoje pieniądze, no chyba, że ci google da bana przed wypłatą, potrafią tak zrobić :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pod koniec maja dostaniesz swoje pieniądze, no chyba, że ci google da bana przed wypłatą, potrafią tak zrobić :lol:

 

Teraz już Google nie banuje tak często kont bez powodu jak kiedyś. :) Właściwie jeśli robi się wszystko 100% legit to wszystko jest w porządku, a jeśli pojawią się jakieś dyskusyjne kliki albo ktoś ci "naklika" to są unieważniane.

 

Bana można dostać tylko za 3 rzeczy w Adsense - MFA (strony bez sensownej treści tzw. Made for Adsense), umieszczanie obrazków przy reklamach oraz klikanie w swoje reklamy (to najczęściej). Jak nikt tego nie robi to bana nie dostanie.

 

I jak nie robiłeś żadnej z 3 w/w rzeczy - ban Ci nie grozi, a wypłatę otrzymasz w terminie od 25-30 maja zgodnie z harmonogramem Google. :)

 

T|C

Share this post


Link to post
Share on other sites

U siebie nie klikam :lol: , nawet rzadko w to wchodze ( panel adsense ) . Raz tam kiedyś jak u kogoś jestem to klikne :) . W sumie zainstalowałem to z ciekawości ale widze że jest sens to trzymać gdyż zwraca sie koszt serwera + domen jakie posiadam na przedłużenie :)

 

A powiedzcie mi jak zatwierdzą przelew i bede czekał na zaksięgowanie w polsce to dostane jakaś informacje na maila iż pieniądze idą badź zostaną ściągniete z panelu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie dostaniesz nic na meila, co najwyzej w panelu adsense bedzie info kiedy poszedl przelew, a tak to lukaj na konto :lol: ile masz uniq ze uzbierales tak szybko 100$?

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie dostaniesz nic na meila, co najwyzej w panelu adsense bedzie info kiedy poszedl przelew, a tak to lukaj na konto ;) ile masz uniq ze uzbierales tak szybko 100$?

 

Dużo ;p XXXX na dzień ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites
Minął 15 , i nic sie nie wydarzyło , zero powiadomiania , ściągnięcia $ z konta adsense . Co na to poradzić ?

Przeczytać pomoc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytałem już nie raz .Spełniam od ponad miesiąca wszystkie kryteria a w dniach przelewów jestem poprostu pomijany a suma na koncie mi rośnie

Share this post


Link to post
Share on other sites
...wypłatę otrzymasz w terminie od 25-30 maja, zgodnie z harmonogramem Google...

 

Nie jesteś pomijany, tylko jeszcze nie nadeszła pora wypłat od Gugla. :)

 

Jeśli do końca maja nie dostaniesz wypłaty, wtedy pisz zażalenie do pomocy Google, może coś im się sypnęło. Mi się osobiście to nigdy nie zdarzyło, ale teoretycznie (bardzo teoretycznie) jest to możliwe. Jak dla mnie to między 25 a 30 maja powinieneś już znaleźć te 200 zł czy ile tam było na swoim koncie bankowym. Wcześniej na pewno nie.

 

T|C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×