Jump to content
White and blue

Sprzedaż domen

Recommended Posts

Cześć

Porobiłem parę Domen ale mam problem z marketingiem. Nic nie moge sprzedać. Zostawiłem pare nazw tak z ciekawości bez odnawiania i znalazły sie na godaddy w opcjach premium a polskie są wyceniane za ponad 2k.zł więc wydaje mi się że czegoś nie ogarniam.

Czy stworzenie strony z dobrym klimatem reklamującym nazwę to dobry pomysł? Czy marketing na polskich giełdach ma sens?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam też pytanie odnośnie myślników pomiedzy wyrazami typu ( przykład) Go-pro czy rozsądnie jest budując markę gopro zabezpieczyć sie taką opcją?

Ja bym chciał sprzedać teraz coś dla osób które dążą do perfekcji albo dla tych którzy nie boją się wyzwań lub tych którzy chcą sprawić by ich pasje i marzenia stały się rzeczywistością

więc osoby do których chciałbym sie dostać żeby kupiły pomysł to już musi byc zaawansowany stan zrozumienia swojego potencjału a to już ułożona struktura potężnie funkcjonująca w naszej rzeczywistości która poszukuje kolejnych rozgałęzień do powiększenia swoich możliwości, znaczy brama do osiągnięcia kolejnego sukcesu. Tutaj juz trzeba postawić na chwytliwy marketing 

który rozpali wyobrażnie. Sorry, troszeczke się rozwinąłem, z doświadczenia wiem już że większośc wpisów tutaj to oda do samego siebie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×