Jump to content
White and blue

Bossma.pl

Recommended Posts

Cześć! 

Jestem w trakcie ogarniania całego ekosystemu domenowego, gruby temat. Troszkę naszło mnie na heheszki i tak z nikąd zrobiła się nazwa pod dropshipping ''nacokolwiek'' idzie odpowiednia pora, nazwa może być w pełni wykorzystana przez odpowiednie osoby.

''Bossma''... a ty? Sam nie wiem co o tym sądzić? Przerobiłem głosem Lindy i wręcz zaniemówiłem. Jak na polskie realia Biedra pełna a jeszcze nie wiemy co sprzedają. Na prezenty pod choinkę dla taty, dziadka ,brata, wujka itd. bardziej kojarzy mi się z narzędziami. 

Myślę że można tutaj zawołać cenę adekwatną do jednodniowego utargu w granicach polskiego rozsądku ale z ułańską fantazją. dla dobrej oferty w gratisie dorzucę com.pl. Nie wystawiam na sprzedaż, osoby zainteresowane proszone są o zostawienie wiadomości z ofertą. Dzięki! 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz bardzo fajne niektóre nazwy, sprzedaje się coś? Zrobiłem tą nazwę jak inne które poprostu wyrastają w trakcie twórczości, troszke mnie to drażni bo odskakuje od projektów na które poświęcam teraz dużo uwagi + samo ogarniania pozycjonowania, SEO, PCC,  jak działa marketing w internecie dla przykładu Google płaci rocznie apple 20 miliardów dolarów za bycie domyślną wyszukiwarką na ich telefonach. Można wyszukać jaką kasę robią z tego przywileju w necie. Same nazwy domen najlepiej jest wykorzystywać w działalności E-commerce lub komuś przypasować, np. Bossma.pl to bardziej pod stand upy i kabarety a sama nazwa daje niezłego czadu. Przykład, co masz za słuchawki ''Bossma'' rozumiesz kontekst? Albo pojawiająca się gwiazda filmu czy wokalu Daria i wsad z perfumem ''Odario''  obydwie nazwy odpowiednio wykorzystane w marketingu przez osoby które się na tym znają moga zrobić niezłą furrorę. Obydwie są zakropione żartobliwą mgiełką która po opadnięciu może ukazać niesamowite widoki. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, White and blue napisał:

Masz bardzo fajne niektóre nazwy, sprzedaje się coś? Zrobiłem tą nazwę jak inne które poprostu wyrastają w trakcie twórczości, troszke mnie to drażni bo odskakuje od projektów na które poświęcam teraz dużo uwagi + samo ogarniania pozycjonowania, SEO, PCC,  jak działa marketing w internecie dla przykładu Google płaci rocznie apple 20 miliardów dolarów za bycie domyślną wyszukiwarką na ich telefonach. Można wyszukać jaką kasę robią z tego przywileju w necie. Same nazwy domen najlepiej jest wykorzystywać w działalności E-commerce lub komuś przypasować, np. Bossma.pl to bardziej pod stand upy i kabarety a sama nazwa daje niezłego czadu. Przykład, co masz za słuchawki ''Bossma'' rozumiesz kontekst? Albo pojawiająca się gwiazda filmu czy wokalu Daria i wsad z perfumem ''Odario''  obydwie nazwy odpowiednio wykorzystane w marketingu przez osoby które się na tym znają moga zrobić niezłą furrorę. Obydwie są zakropione żartobliwą mgiełką która po opadnięciu może ukazać niesamowite widoki. 

 

Ten towar którego używasz jest zdecydowanie za mocny...Bierz pół...

:P

 

Edited by Bazyli
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że Odorio byłoby zdecydowanie lepszą marką dla perfum, rozumiesz kontekst? ;-)

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasne że rozumiem :)  Odorio musiało by lecieć z wiejskich klimatów to twoje? Odario leci z zachwytu niestety żeby miał miejsce nie mogło by byc żadnego Odorio chyba że Odorio wdarło by się w klimat perfum i wtedy też można użyć Odario rozumiesz? To tylko przykład jak można manipulować słowami aby miały psychologiczny kontekst, to fajnie wpływa na manipulacje emocjami. Z regóły jak chcesz coś upłynnić to musisz zbudowac efekt WOW żeby złapać w sidła potenjalnego klienta, to jest marketing. Tak jak pozycjonujesz słowa kluczowe aby zaistnieć w wyszukiwarce tak skupiasz się nad całokształtem budowy całego klimatu aby całość poprostu wjechała w stan umysłu tak poprawnie by cała praca zebrała swoje owoce. Z regóły nazwy nie mają większego znaczenia dopóki ktoś tego nie ruszy i nie pokaże światu dopiero wtedy wszyscy skacza dookoła i wciskaja nosa po szmal. Popatrz sobie na niektórych platformach jakie marki generują milionowe profity aż serce ściska że nie wypielęgnowali nazwy. Z tąd emanuje kryptografią nie znam się na BTC ale jeden z topowych szczytów to Tytanic i madoff 2 bardzo ważne wydarzenia jedno zebrało żniwo drugie ciagle zbiera. Jak ktoś by chciał ciacho w .com to zapraszam po Madoffia ten temat jest już tak gróby że nie można przechodzic obok niego obojętnie 2 panów w 4 lata zrobiło to co jedna osoba w 50. Wiem że zmieniłem temat i też napewno nie jest to odpowiednie miejsce ale jak uwarzacie czy po takim drenażu gdzie drukowana była kasa przez 2 lata dojdzie do jeszcze wyższych lotów w kryptografi? Na myśli mam pohalvingowy okres, nie wnikając juz w zagrożenie atomowe co sądzicie o słońcu które ma się niedługo przebiegunować? Nie wrócą muszelki? albo barter?

Edited by White and blue

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×