Jump to content
krisskon

ello :)

Recommended Posts

witam, zajmuje się w gruncie rzeczy projektowaniem stron ale posiadam w swoim portfolio kilkadziesiąt domen - głównie pod serwisy, które mam zamiar uruchomiśc (zamir mam już od dawna, domeny też?). W każdym razie, mam też kilka domen które może będę starał sie odsprzedać.

 

Gratuluję serwisu, pozdrawiam:

krisskon

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam, zajmuje się w gruncie rzeczy projektowaniem stron ale posiadam w swoim portfolio kilkadziesiąt domen - głównie pod serwisy, które mam zamiar uruchomiśc (zamir mam już od dawna, domeny też?). W każdym razie, mam też kilka domen które może będę starał sie odsprzedać.

Witaj! Przyda się nam na pewno na forum ktoś z doświadczeniem w tworzeniu serwisów www :) Musisz bowiem wiedzieć, że dziesiątki domainerów również "ma zamiar" zbudować strony pod swoimi wybranymi domenami :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum,

 

powodzenia przy rejestracji ciekawych domen oraz przy tworzeniu ciekawych serwisów na nich. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć krisskon.

 

Witaj! Przyda się nam na pewno na forum ktoś z doświadczeniem w tworzeniu serwisów www Musisz bowiem wiedzieć, że dziesiątki domainerów również "ma zamiar" zbudować strony pod swoimi wybranymi domenami

 

To prawda grafik się przyda.

Jak jesteś dobry w tym fachu i tani, to mógłbym paru znajomym ciebie polecić, ( nie mówiąc już o sobie :)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×