Jump to content
Radek1980

Max. czekanie z opłacaniem domen

Recommended Posts

Odpowiem Ci:

- dreszczyk emocji,

- czekają na niespodziewaną obniżkę cen przedłużeń, a nóż-widelec sie wydarzy....

 

To tak jak z akcjami na GPW...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie:

O co chodzi ludziom (domeniarzom ?), którzy wpuszczają swoje domeny w stan "is undergoing verification" i opłacają daną domenę w ostatnich dniach postępowania.

 

Może uznali, że to dobry sposób dla młodych domen na sprawdzenie, czy ktoś założy opcje, czy jest nimi zainteresowanie, więc czy warto je przedłużyć, czy tylko zlecić ich przechwycenie lub zwolnić.

 

Generalnie zakładanie opcji na obce domeny to twoje ryzyko - twoja strata, co prawda wszelkie ryzyko można ewentualnie próbować ubezpieczyć, ale żeby zaraz z tego powodu płakać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może uznali, że to dobry sposób dla młodych domen na sprawdzenie, czy ktoś założy opcje, czy jest nimi zainteresowanie, więc czy warto je przedłużyć, czy tylko zlecić ich przechwycenie lub zwolnić.

 

Generalnie zakładanie opcji na obce domeny to twoje ryzyko - twoja strata, co prawda wszelkie ryzyko można ewentualnie próbować ubezpieczyć, ale żeby zaraz z tego powodu płakać.

 

Ale żeś temat odkopał :)

 

A tak swoją drogą, ta osoba, która mnie zainspirowała do napisania tego tematu przedobrzyła i straciła domenę kpt.pl (opcje miał Dropped.pl) oraz cmyk.pl ;)

 

i nigdzie w tym wątku nie płakałem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ten temat to też dobra nauka, dla poglądu, że opcje są tanie, i że jest to łatwy chleb. Bywa jak są z sensem zakładane, inaczej to jest najczęściej strata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×