Jump to content
Sign in to follow this  
kuduaty

Mi-To.pl

Recommended Posts

Witam!

 

Przeglądałem przed chwilą post o salonbmw i trochę się podłamałem. Tak się stało, że jestem właścicielem domeny Mi-To.

Nie wiem jeszcze czy na sprzedaż czy postawię tam stronę o tym nieziemsko pięknym aucie, ale tak czy inaczej proszę Was o dwie rzeczy:

 

Pierwsza to taka: czy ktoś może mnie za to ścignąć? Czy to jest sytuacja analogiczna to salonubmw?

I druga to oczywiście prośba o opinie i wycenę domeny mi-to [z koncowka ktorej nie podam bo domene zaparkowalem ;-)]

 

Pozdrawiam!

K.

 

[a tutaj Alfa Mi.To w całej swojej rozciągłości: http://www.alfaromeo.pl/?q=9&id=87 :D ]

 

Edit: No to trzeba być mną :) W jaki sposób można usunąć końcówkę domeny z tematu postu?

Edited by kuduaty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomyśl sam zanim napiszesz. Rozbawiłeś mnie tym. Wogóle nie ma porównania, z salonem bmw.

 

Dla mnie 0 $.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomyśl sam zanim napiszesz.

tobie tez to radze

 

kuduaty:

zostaw domene w spokoju, nic nie rob - moze dostaniesz propozycje, a jak nie to wiele nie straciles

 

tematu nie mozna zmienic

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
tobie tez to radze

W takim razie w stosunku do Ciebie, odwzajemniam się identyczną radą. :)

Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, w tym względzie.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomyśl sam zanim napiszesz. Rozbawiłeś mnie tym. Wogóle nie ma porównania, z salonem bmw.

 

Dla mnie 0 $.

 

P.S.

Słaby ten samochód. Lepsze Ferrari, albo Lamborginhi.

 

Grzegorz Ci dobrze mówi, takie teksty piszą dzieci mające <18lat i chwalące się autami, do których nigdy nie wsiądą.

Poza tym AF jest całkiem ładna :)

 

Co do domeny nikt Ci jej nie odbierze o to się martwić nie musisz.

 

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grzegorz Ci dobrze mówi, takie teksty piszą dzieci mające <18lat i chwalące się autami, do których nigdy nie wsiądą.

Chciałem tylko zaprezentować swój gust. Trochę interesuję się motoryzacją. :D No, ale skoro tak mówisz, to przyznaję się oficjalnie do błędu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×