Jump to content
Sign in to follow this  
arek-hoc

Domena Wikiwersytet - czy warto? A zagraniczne dwuliterówki?

Recommended Posts

Jeszcze nie ruszył najnowszy projekt Wikipedii - Wikiwersytet, a już domena wikiwersytet.pl trafiła na rynek wtórny. Podpowiedzcie, plis, ile Waszym zdaniem warto zainwestować w taki adresik?? Wprawdzie wersja beta Wikiversity w innych językach już hula, ale polska wersja ma (podobno!!!) startować dopiero na pocz. 2009 roku, a więc kawał czasu... z drugiej strony, jak Wikiwersytet sie rozkręci, to inwestycja powinna się zwrócić... Doradzcie!!

 

Arek

 

Ps. A jak mogę prosić o hurtową poradę (jestem nowy w domenach....) - znalazłem na sedo.com kilka innych perełek, które mnie ciekawią, ale nie potrafię ocenić, czy warto w nie wchodzić: allegro.ms , girl.sc i - njalepsze - dwulitreówka 3X (tyle że z Montserrat... - 3X.ms). Czy ktoś może podpowiedzieć, ile warto dać (i czy w ogóle!) za takie adresiki?? Mi się wydają ciekawe, ale sam nie wiem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj,

to nie dział wycena tylko handel. Przeniosłem Twój temat do odpowiedniego działu ( nie wycena, bo nie pytasz o swoją (?) domenę ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy jesteś taki "nowy" - w domenach.

Allegro.ms skądś znam :), pewnie wielu także.

"Nowy" raczej nie trafia od razu na Sedo, ale to moja opinia a mylić się jest rzeczą ludzką.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy jesteś taki "nowy" - w domenach.

Allegro.ms skądś znam :), pewnie wielu także.

"Nowy" raczej nie trafia od razu na Sedo, ale to moja opinia a mylić się jest rzeczą ludzką.

 

Nowy-nienowy - kilka miesięcy już, ale wciąż się uczę i skaczę po forach różnych. A skąd słyszałeś o Allegro.ms? Bo mowa była też na innym forum,ale znasz więcej szczegółów??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×