Jump to content
lit3soft

[sprzedam] manager domen - sposob na taniutkie domeny

Recommended Posts

Witam,

 

mam do sprzedania skrypt, który wyszukuje domeny z PR!!, sprawdza czy są wolne i o ile są rezerwuje je! Skrypt, jest prosty w obsłudze i w instalacji.

 

Skrypt, jest swoistym managerem domen, pozwala na sprawdzenie, o porze ustawionej przez użytkownika, czy dana (konkretnie określona lub wyszukana) domena jest wolna.

 

Posiada prosty w obsłudze, ale dający duże możliwości własny harmonogram, który można dowolnie modyfikować. Skrypt, posiada wiele funkcji miedzy innymi: poszukiwanie zwolnionych domen, pobieranie linków, pobieranie contentu, pobieranie e-maili, ale też sprawdzanie stanu danej domeny, rezerwowanie danej domeny, czy sprawdzanie PageRanku danej domeny.

 

Istnieje możliwość przebudowania skryptu i/lub zintegrowania go ze stroną WWW.

 

Ponadto, skrypt posiada wiele innych interesujących funkcji, calosc bardzo przydaje sie w zarzadzaniu domenami i pozycjonowaniu. Więcej informacji + dokumentacja na lit3soft@wp.pl

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napiszcie maila to (autor) wysle wam screeny i spcyfikacje. Ja zrezygnowalem z kupna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obawiam sie, ze to jest seria z tych co sa na allegro powiedzmy wprost tcze gadanie nie wystarczy nie kupil bym kota w worku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obawiam sie, ze to jest seria z tych co sa na allegro powiedzmy wprost tcze gadanie nie wystarczy nie kupil bym kota w worku.

 

Napisze cos w tym temacie, najpierw koles sprzedal kilka licencji po 500zl a teraz spamuje ze sprzedaje po 150, wspolczuje tym co kupili.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisze cos w tym temacie, najpierw koles sprzedal kilka licencji po 500zl a teraz spamuje ze sprzedaje po 150, wspolczuje tym co kupili.

 

mi chcial sprzedac za 200, pisze ze limitowana wersja itd. a jako zajawke przyslal mi 6 stron tekstu w wordzie z ktorego nic nie rozumiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mi chcial sprzedac za 200, pisze ze limitowana wersja itd. a jako zajawke przyslal mi 6 stron tekstu w wordzie z ktorego nic nie rozumiem

 

Dokładnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×