Jump to content
Sign in to follow this  
pb

Komentarze do: www. PORADY PRAWNICZE .pl

Recommended Posts

nowa , jeszcze bez ruchu

 

nie mam czasu na czatowanie i postowanie = nie czytam głupot a już na pewno na nie nie odpowiadam :)

zainteresowany ? pisz pytanie ( sensowne ) ? pisz za dużo wolnego czau ?? nie pisz !! :rolleyes:

pzdr , hans_2000

 

Czyli, zgodnie z moimi podejrzeniami, PANI_PREZES to twoje konto do podbijania?

http://www.allegro.pl/item185316421__www_p...wnicze_pl_.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
takim podejściem daleko nie zajdziesz.

eot

 

uważam to za alternatywny sposób ustalenia ceny minimalnej i to z większym ryzykiem po mojej stronie kilkadziesiąt złotych za aukcją z Cmin to moim zdaniem gruba przesada ze strony Allegro !! dlatego można ją ustalić w inny sposób --> na końcu i tak zawsze płacę prowizję jak się komuś nie podoba to jego problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

wpisz sobie gosciu od tej smiesznej domeny poradyprawnicze.pl fraze "porady prawnicze" w googlarke, a wyskoczy tobie az 1700000 odpowiedzi, tyle ze wszystkie sa jako "porady prawne".

 

Dobrze, ze nie mASZ domeny poradyprawiczka.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
wpisz sobie gosciu od tej smiesznej domeny poradyprawnicze.pl fraze "porady prawnicze" w googlarke, a wyskoczy tobie az 1700000 odpowiedzi, tyle ze wszystkie sa jako "porady prawne".

 

Dobrze, ze nie mASZ domeny poradyprawiczka.pl

 

BALANSUJESZ NA GRANICY art. 216 par. 2 KK już kilku takich delikwentów postawiłem przed sądem PINUJ SIĘ !!

Share this post


Link to post
Share on other sites
BALANSUJESZ NA GRANICY art. 216 par. 2 KK już kilku takich delikwentów postawiłem przed sądem PINUJ SIĘ !!

 

Az strach sie bac:)

 

wyluzuj troche, jest piekna pogoda niedlugo majowy weekend, przed nami euro 2012, wiec po co ten nerwy:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Az strach sie bac:)

 

wyluzuj troche, jest piekna pogoda niedlugo majowy weekend, przed nami euro 2012, wiec po co ten nerwy:)

 

Gdybym był nerwowy to przywaliłbym bez ostrzeżenia a tak po prostu proszę : szanujmy się .

Pozdro z Konwiktorskiej :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
BALANSUJESZ NA GRANICY art. 216 par. 2 KK już kilku takich delikwentów postawiłem przed sądem PINUJ SIĘ !!

Żałosne...... brak słów...

 

Czy naprąwdę niektórzy nie zastanawiają sie nad tym co piszą???

 

Nie potrafisz inaczej odpisac jak ktoś Ci szpilkę 'wbija'? Bo, teraz walnąłeś 'androna z innej galaktyki'

 

Ale już jak chcesz byc taki mądry...........

 

To powiem Ci prawniku z konwiktorskiej, że byle jaki sąd po 5 minutach rozprawy zastosuje art216 par 3 kk i sprawa zostanie przekazane do umożenia. Myślę że jest w stanie wtedy Cię pozwac za grozby karalne. (nie wiem jaki to artykul)

 

Z miła chęcią zobaczę tych dleikwentów co postawiłeś ich przed sadem!!! hahahaha

 

Chyba rzucali w Ciebie kamieniami na Konwiktorskiej, jak gadałeś im takie bzdury jak Tu. buhahaha

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, przypominam, że na forum obowiązuje kultura dyskusji. Mniej emocji, więcej argumentów.

I proszę trzymać się tematu wątku.

 

Pozdrawiam,

Moderator.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Żałosne...... brak słów...

 

Czy naprąwdę niektórzy nie zastanawiają sie nad tym co piszą???

 

Nie potrafisz inaczej odpisac jak ktoś Ci szpilkę 'wbija'? Bo, teraz walnąłeś 'androna z innej galaktyki'

 

Ale już jak chcesz byc taki mądry...........

 

To powiem Ci prawniku z konwiktorskiej, że byle jaki sąd po 5 minutach rozprawy zastosuje art216 par 3 kk i sprawa zostanie przekazane do umożenia. Myślę że jest w stanie wtedy Cię pozwac za grozby karalne. (nie wiem jaki to artykul)

 

Z miła chęcią zobaczę tych dleikwentów co postawiłeś ich przed sadem!!! hahahaha

 

Chyba rzucali w Ciebie kamieniami na Konwiktorskiej, jak gadałeś im takie bzdury jak Tu. buhahaha

 

Pozdrawiam.

 

 

jeżeli dasz mi powód sprawa znajdzie finał w sądzie bądż tego pewien - to moja pasja :rolleyes: nawiasem mówiąc nie masz ani zbyt wiele do powiedzenia ani też chyba zbyt wielu przyjaciół skoro na siłę - niezaproszony - wtrącasz się do rozmowy ; zaręczam , że potrafię i lubię używać KK a pierwszy z moich skazanych to M.S. z Falenicy pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Nie widziałem zaproszeń dla innych poruszających ten temat....... no ale co kto lubi

 

Niech bog ochroni mnie przed wrogami, przed takimi przyjacółmi obronie sie sam

 

Poczytaj Gosela

 

ROZBAWLES MNIE

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Nie widziałem zaproszeń dla innych poruszających ten temat....... no ale co kto lubi

 

Poczytaj Gosela

 

 

Ty naprawdę nic nie rozumiesz .. nawet kto do kogo i w jakim celu pisze , a Twoje wymysły z par. 3 to po rpostu HAHAHAHAHAHAHA , może i jesteś anglik ale prawnik ŻADEN .... a może po prostu za długo trzymasz tego peta w ustach

tak więc jeżeli masz coś do napisania w temacie ( czytaj Gosela ) to zapraszam jeżeli nie... i tak się wprosisz taka już Twoja natura

pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

noe mowilem ze jestem prawnikiem to ty walisz glupie teksty i wszyscy to widza

 

wole trzymac cale zycie peta w gebie niz zeby mnie bronil prawnik takiego pokroju jak ty.

 

generalnie rzecz biorac po formie twojej wypowiedzi bedziesz cale zycie jakims aplikantem lub asesorem (nie wiem jakie macie tam stopnie)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
noe mowilem ze jestem prawnikiem to ty walisz glupie teksty i wszyscy to widza

 

tylko głupiec nie potrafi dostrzec sensu wypowiedzi - innymi słowy :

kiedy głupiec czegoś nie rozumie twierdzi , że .. to głupie... ( najczęściej dzieje się tak wtedy , gdy nie jest rozmówcą tylko chce za wszelką cenę zaistnieć i to jest dopiero żałosne :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

szybosc z jaka zareagowales na PAR3 jest zdumiewajaca..... no ale sa prawnicy i prawie nic

 

jaki final w sadzie??? a co Ty chciałes mnie pozwac???

 

wytłumacz mi z łaski Swojej...... mozesz na PM. czekam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

@hansiu weż się lepiej z coś na tym forum.

 

Może udzielisz się w końcu w jakiejś wycenie?

 

Polecam te w których nie ma komentarzy.

 

Lub w innym temacie.

 

W tym się wykaż a nie w paragrafach.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×