Jump to content
Sign in to follow this  
Big

nazwa.pl - autoinf

Recommended Posts

Za jakiś czas kończy mi się okres ważności domeny .pl w nazwa.pl. Postanowiłem przenieśc domenę do innego rejestratora. I tu zaczęły się schody. Kod autoinf do mojej domeny można od nich uzyskać tylko w jeden sposób: wysyłają go na żądanie listem na adres właściciela. No i nawet zaczynam wierzyć w to, że go wysłali, tyle że od 2 tyg strajkują na Poczcie. Strajk się co prawda skończył, ale listu jak nie miałem, tak nie mam. Domena za chwilę się kończy, na moje maile odpisują mi na zasadzie "list napewno już niedługo dojdzie" i instruują jak mogę złożyć reklamację. Krótko mówiąc mają mnie w d... i wszystko wskazuje na to, że będę musiał przedłużyć domenę u nich:-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że jej używasz pod serwis i nie możesz sobie pozwolić na przestój? Bo jeśli nie, to zawsze możesz założyć opcję na domenę - poczekać aż wygaśnie i po 15 dniach domenę będziesz miał ponownie zarejestrowaną. Koszt takiej operacji to 45 zł netto w Active24.pl (cena opcji + cena rejestracji domeny) :excl:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Krótko mówiąc mają mnie w d... i wszystko wskazuje na to, że będę musiał przedłużyć domenę u nich:-(

Możesz zrobić co zechcesz. Zacznij od siebie czy ty nie miałeś swojej domeny w D... i nie zwalaj teraz na pocztę, tym bardziej na innych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×