Jump to content
Sign in to follow this  
kamil2n

striptiz.eu

Recommended Posts

Co myślicie na temat tej domeny?

Udany zakup? :excl:

Ja nie wierzę za bardzo w polskie keywordy z końcówką .eu, chociaż coraz częściej biję się z myślami (po przeczytaniu któregoś z postów DD) ;)

Jakbyś miał STRIPTEASE.EU to pełen "szacun", a tak... sam nie wiem. Słowo na pewno mocne i kojarzy się pozytywnie z branżą erotyczną, nie tam żadne wulgarne domeny. Myślę, że dla klubów go-go albo agencji towarzyskich gdzieś przy niemieckiej granicy może być coś warta. Ile? Ciężko powiedzieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie wierzę za bardzo w polskie keywordy z końcówką .eu, chociaż coraz częściej biję się z myślami (po przeczytaniu któregoś z postów DD) ;)

Jakbyś miał STRIPTEASE.EU to pełen "szacun", a tak... sam nie wiem. Słowo na pewno mocne i kojarzy się pozytywnie z branżą erotyczną, nie tam żadne wulgarne domeny. Myślę, że dla klubów go-go albo agencji towarzyskich gdzieś przy niemieckiej granicy może być coś warta. Ile? Ciężko powiedzieć.

 

 

No właśnie, po pod .com.pl jest włąśnie jeden z klubów go-go :excl:

Wyniki dla "stipriz" w google.pl to ponad 1,3Mln.Ponadto G.Trends odnotowuje wzrost zainteresowania tym keywordem.

 

Wyniki dla "striptease" w google.pl to jedynie 123tysiące.

 

Więc chyba bardziej znana w polsce jest striptiz, a co za tym idzie co powiecie na np: forum erotyczne pod tym adresem? ;)

Edited by kamil2n

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyniki dla "striptease" w google.pl to jedynie 123tysiące.

 

123 tys. w google, w języku polskim, ale ogólnie już ponad 16 mln.

 

Co do domeny, to nie za bardzo podoba mi się połączenie .eu z erotyką. Przy dobrych wiatrach z 200zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Strip Tease

"strip tease" -"striptease"

Wyniki 1 - 100 spośród około 11,200,000 dla zapytania

 

Moje wyniki dotyczą polski ;) a nie ogólnie google...

 

Pod .info -serwis więc może i ktoś będzie nią zainteresowany;) :excl:

 

Wypowie się ktoś jeszcze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie warto było ją zarejestrować, domena dla klubu go-go albo na internetowy serwis, gdzie dziewczyny rozbierają się do kamerki internetowej. Może też być dla firmy/mężczyzny lub kobietki która oferuje takie pogańskie rytuały :excl: na wieczorach kawalerskich lub panieńskich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×