Jump to content
Sign in to follow this  
dominusmaris

O jeden klik za daleko...

Recommended Posts

Witam

 

Oczywiście wiem że klikanie na własnym parkingu to zwykłe złodziejstwo i wcale nie zamierzałem tego robić.

Po prostu oglądałem swoje ,,parkingi" z ciekawości i po to by sprawdzić czy oferta pasuje itd.

 

W trakcie tego przeglądania jeden link NAPRAWDĘ mnie zainteresował. Stwierdziłem że skoro jestem zainteresowany

to z etycznego punktu widzenia postępuje uczciwie, a ND pewnie nie kasuje konta za jeden ,,klik"...

 

W tej chwili kiedy wpisuję dowolną ze swoich domen wyskakuje- ,,Nie można połączyć się z serwerem Namedrive"

Czy to znaczy że mnie ,,skasowali"?

 

A czy w ogóle można wpisywać swoje domeny w przeglądarce, później nie klikając? Czy i to jest zabronione?

To akurat zrobiłem kilkadziesiąt razy.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odwiedzanie swoich stron nie jest zabronione, klikanie w reklamy na swoich stronach juz tak.

Jesli jakis link Cie interesuje jest opcja kopiuj odnosnik w prawie kazdej przegladarce, mozesz odpalic sobie w nowym oknie interesujaca Cię stronę ;)

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
W trakcie tego przeglądania jeden link NAPRAWDĘ mnie zainteresował. Stwierdziłem że skoro jestem zainteresowany

to z etycznego punktu widzenia postępuje uczciwie, a ND pewnie nie kasuje konta za jeden ,,klik"...

Jeśli mnie interesuje jakaś reklama na mojej domenie, wtedy wpisuje po prostu adres w przeglądarkę i wchodzę na stronę. NIGDY nie klikam w reklamy na swoich zaparkowanych domenach.

 

W tej chwili kiedy wpisuję dowolną ze swoich domen wyskakuje- ,,Nie można połączyć się z serwerem Namedrive"

Czy to znaczy że mnie ,,skasowali"?

Mogli Cię zablokować - napisz do nich i spróbuj wyjaśnić sprawę. Jeśli faktycznie to było jednorazowe kliknięcie, to jest szansa, że Cię odblokują.

 

A czy w ogóle można wpisywać swoje domeny w przeglądarce, później nie klikając? Czy i to jest zabronione?

To akurat zrobiłem kilkadziesiąt razy.

Wpisywać i oglądać swoje domeny możesz, bo jest to zwykła administracyjna czynność, ale klikać NIE WOLNO.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
na połączyć się z serwerem Namedrive"

Czy to znaczy że mnie ,,skasowali"?

W takim wypadku bylo by

 

This domain has been blocked

 

 

Proponuje napisac nazwe domeny do BOK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×