Jump to content
Sign in to follow this  
hubert7

Gdzie kupić domene PK?

Recommended Posts

Czy jesteście pewni tej strony??? Będąc na tej stronie zauważyłem, że po wstępnej rejestracji konta, najpierw muszę wprowadzić wszystkie dane swojej karty kredytowej, łącznie z trzy cyfrowym kodem zabezpieczającym. Od tego momentu, mają dostęp do mojego konta na stałe, gdyż w momencie rejestracji płatności, nie dokonuję rzeczywistej płatności, a jedynie wprowadzam wszystkie swoje dane jak na tacy, od tego momentu moje finanse, są bezpośrednio w zagrożeniu, gdyż nie dokonałem jeszcze zakupu domeny, a jedyne wprowadziłem dane do "systemu bilingowego", dopiero wtedy będę mógł wykupić domenę (2domeny 48$) za pośrednictwem przelania funduszy z karty, na utworzone konto. Dopiero po zatwierdzeniu wpływów na moje konto(zasilenie konta) przez PKNIC możliwe będzie wykupienie domeny. Boję się o, tyle, że będąc zarejestrowanym, a oni mając moje dane karty, mogą w łatwy sposób, manipulować płatnościami, co może stanowić o kradzieży. W Tasku, lub NASKU, nie bałbym się absolutnie wykupić domeny, gdyż tam nikt nie przechowuje danych mojej karty kredytowej. Rejestruję domenę, otrzymuję potwierdzenie zwrotne i wtedy dokonuję wpłaty, bądź dokonuję wpłaty w czasie rejestracji, ale sam fakt, że jest to TASK, lub NASk z doświadczenia wiem, że nie grozi mi jakaś przewalą finansowa, czy ktoś z was spotkał się, z przewałami PKNICu, lub kupił domenę i nie zdziwił się, że brakuje kasy na koncie, albo trzeba nagle coś dopłacić, albo nagle okazuje się, że są nagle inne ukryte koszty? Nie wspominając już o kradzieży funduszy z karty(w formularzu wymagane jest trzy cyfrowe pole zabaezpieczejące aktywność finansową karty i te dane będą przechowywane)

W skrócie:

Boję się jednego, mając kiepskie zdanie o Pakistanczykach, generalnie kartą płaci się natychmiast, a nie przechowywuje dane, to nie jest PAYPAL, czy ktoś z was może potwierdzić wiarygodność tej "firmy" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Boję się jednego, mając kiepskie zdanie o Pakistanczykach, generalnie kartą płaci się natychmiast, a nie przechowywuje dane, to nie jest PAYPAL, czy ktoś z was może potwierdzić wiarygodność tej "firmy" ?

A na jakiej podstawie masz "kiepskie zdanie o Pakistańczykach"? Na tej samej podstawie Niemcy mają się obawiać "polskich złodziei"?? Ja kupowałem w ten sposób domeny .pk i wszystko było w porządku. Nie sądzę więc, żebyś miał się czegokolwiek obawiać. Poza tym możesz zawsze użyć karty mBank czy Inteligo, gdzie będziesz miał tylko środki wtedy, kiedy będziesz chciał coś opłacić w Internecie.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
A na jakiej podstawie masz "kiepskie zdanie o Pakistańczykach"? Na tej samej podstawie Niemcy mają się obawiać "polskich złodziei"??....

Z własnego doświadczenia mam kiepskie o nich zdanie, kiedyś za granicą miałem nie przyjemność wynajmować dom od Pakoli, gdzie nie uprzedzając mnie o niczym zaczęli go remontować, wstawiając mi do salonu betoniarkę, co było dla mnie horrorem, oraz niezapowiedziane wizyty właściciela posiadłości, co tydzień, gdzie wchodził do domu bez pukania, mimo, że ja cały dom wynajmowałem, jak do siebie, nie chciałbym, aby tak samo mi wchodzili na konto bankowe...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z własnego doświadczenia mam kiepskie o nich zdanie, kiedyś za granicą miałem nie przyjemność wynajmować dom od Pakoli, gdzie nie uprzedzając mnie o niczym zaczęli go remontować, wstawiając mi do salonu betoniarkę, co było dla mnie horrorem, oraz niezapowiedziane wizyty właściciela posiadłości, co tydzień, gdzie wchodził do domu bez pukania, mimo, że ja cały dom wynajmowałem, jak do siebie, nie chciałbym, aby tak samo mi wchodzili na konto bankowe...

ot: ja nie raz wynajmowalem juz mieszkania i powiem Ci ze takie sytuacje to sa na porzadku dziennym w Polsce, tez przerabialem niezapowiedziane romonty, wizyty itd - to najmilsza rzecz jakiej mozna sie spodziewac, a moze tylko ja trafialem na idiotow ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To załatw sobie kartę przedpłaconą (np. na EntroPay.com) która zasilasz tylko taką kwotą, jaka jest potrzebna do rejestracji domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×