Jump to content
ZeDe

rentaflat.pl

Recommended Posts

rentaflat.pl

 

Do zarejestrowania tej nazwy zainspirowal mnie dzisiaj pewien szyld, ktory zobaczylem jadac tramwajem na jednym budynku. Nazwa oznacza wynajmowanie mieszkania. Wszystkie wazniejsze .tld sa juz zajete. Co najwazniejsze, o popularnosci tej nazwy swiadcza liczne serwisy (w wielu narodowych koncowkach) z ofertami mieszkan i apartamentow. Zauwazylem tez, ze pewna firma zarejestrowala juz rok temu rentflat.pl. Ja mam lepsza nazwe, bo poprawna gramatycznie. Teraz gdy jestesmy w UE coraz wiecej obcokrajowcow przyjezdza do naszego kraju, a wielu z nich woli wynajac mieszkanie niz mieszkac w hotelu. Moim zdaniem calkiem niezla dla firmy, ktora zajmuje sie wynajmem mieszkan i domow. Dobre polskie nazwy sie juz wykonczyly, a ta jest wykorzystywana na calym swiecie. Na ile wg was mozna ocenic jej wartosc?

 

// Przez nieuwage nie wpisalem w temacie ".pl". Szkoda, ze nie mozna edytowac samemu tematu po wyslaniu postu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wartosc tej domeny okresli osoba/firma chcaca ja od Ciebie kupic., bo ja nie ma zielonego pojecia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Ruchu podejrzewam na niej nie uswiadczysz.

 

Jak chcesz czekac na odkupienie od firmy, to myślę że możesz czekac do 'admontus usrandi'. :rolleyes:

 

Poszukaj literówki co.uk, taniej wyjdzie i może zarobisz.

 

Wartośc domeny oceniam na Reg Fee.

 

Pozdrawiam.

@kulas-jak Ty lubisz ten tekst o odkupowaniu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
@kulas-jak Ty lubisz ten tekst o odkupowaniu :rolleyes:

 

Nie tylko ten tekst lubie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem dobra domena, nawet bardzo dobra. Z powodzeniem opchniesz ja jakiejs firmie. Patrze przez pryzmat Krakowa..

Wydaje mi się że warta xxx zł w górnych przedziałach..

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ruchu podejrzewam na niej nie uswiadczysz.

 

Jak chcesz czekac na odkupienie od firmy, to myślę że możesz czekac do 'admontus usrandi'. :)

 

Czekac? To bez sensu. Wysylam oferty do wielu firm i zawsze jakis procent wyraza chec kupna po mniej lub bardziej satysfakcjonujacej mnie cenie.

Ruch mi nie jest do niczego potrzebny. Nie chce mi sie czekac i ciulac te kilka dolarow dziennie w przypadku sredniej domeny (literowki). Dlatego nie rejestruje literowek, a skupiam sie na domenach, ktore moga sie sprzedac za wieksze kwoty. Czasami warto zaryzykowac. Mi jak na razie sie to oplaca :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czekac? To bez sensu. Wysylam oferty do wielu firm i zawsze jakis procent wyraza chec kupna po mniej lub bardziej satysfakcjonujacej mnie cenie.

 

Trochę off-topic: jak wysyłasz oferty (pocztą czy mailem?) i czy podajesz jakąś cenę, czy prosisz o propozycje?

 

A co do domeny – całkiem fajna, ale moim zdaniem nie więcej niż parę stówek. Sam często rejestruję domeny pod wpływem inspiracji i jak do tej pory dobrze na tym wychodzę (czego nie można powiedzieć o literówkach, które dziwnie czemuś kokosów mi nie przynoszą ;-).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze wysylam mailem. W pierwszym nie podaje ceny, tylko pytam sie czy sa zainteresowani dana domena. Jezeli odpowiedza pozytywnie, to dopiero wtedy wysylam im swoja oferte.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zawsze wysylam mailem. W pierwszym nie podaje ceny, tylko pytam sie czy sa zainteresowani dana domena. Jezeli odpowiedza pozytywnie, to dopiero wtedy wysylam im swoja oferte.

 

Nie wylądowałeś jeszcze w RBL-ach? Bo ja wiem, że to nie jest spam (chyba że wysyłasz to jednocześnie do nn osó:rolleyes:, ale ludzie mogą mimo wszystko to zgłosić i potem musiałbyś się tłumaczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, poniewaz wysylam zapytanie konkretnie do danej firmy. A to jest tylko zapytanie, nie ma tam zadnych elementow reklamy. Jezeli sa zainteresowani, to wysylam im szczegolowe informacje. Nie robie masowki.. A wysylam tylko do tych, ktore moim zdaniem moga byc zainteresowane dana domena. Firmy na ogol dziekuja za przeslanie oferty, odpowiadaja lub nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Jak już taki off top to ja się podczepię.

 

Wysyłał ktoś może oferty do firm pocztą tradycyjną?

Jak wtedy wygląda taka oferta? Oferty wysyłane pocztą tradycyjną docierają w dużym procencie do osób które mogą nie miec pojecia o domenach, stronach etc.

Czy sensowne jest dołączenie do takiej oferty krótkiego....no nie wiem 'opisu' rynku domen, serwisów, stron itp.? Czy tylko sucha informacja że oferujemy taką, a taką domenę.

 

Pytam bo zainteresował mnie post vpb w tym temacie.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wysyłał ktoś może oferty do firm pocztą tradycyjną?

 

Ja wysłałałem jeden jedyny raz. Domena, którą kupilem konkretnie pasowala do firmy, którą znalazlem w pf.pl, aczkolwiek owa firma nie miala strony www jak również maila, więc zapytanie wysłałem listem poleconym. Po kilkunastu dniach przyszła pisemna odpowiedź, że Państwo są zainteresowani i proszą o kontakt telefoniczny z działem marketingu.

 

W piśmie napisałem konkretnie i sztywno.

 

Kokosów na niej nie zbiłem, ale koszt rejestracji zwrócił się kilkukrotnie. (Firma do tej pory nie uruchomilła stronki)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×