Jump to content
delarossa

otoDomena.pl

Recommended Posts

Co o niej myślicie?

 

Znudziły mi się już te oto-

Moim zdaniem, jedyna wartościowa domena z tej serii, to otoczlowiek.pl.

Reszta to zlepki znaków jak wszystkie inne, działają tylko jak się je agresywnie wypromuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Co o niej myślicie?

Gdzie ją WYKOPAŁEŚ ??? :)

 

Pozdrawiam

k.......złomu.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że znajdzie się ktoś zainteresowany domeną.. chociażby z tego powodu że allegro musi w niedlugim czasie zrobic coś z aukcjami domen poniewaz robi się tam śmietnik..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tych nie wypromowanych podoba mi sie tylko otopc.pl i otofoto.pl, reszta wynalazkow nie pasuje mi do niczego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Myślę że znajdzie się ktoś zainteresowany domeną.. chociażby z tego powodu że allegro musi w niedlugim czasie zrobic coś z aukcjami domen poniewaz robi się tam śmietnik..

Polecam parę śmieci

wykopdomene.pl

zakopdomene.pl

Lub coś bardziej na Twoje 'kopyto'

ODWIERTYDOMEN.PL

 

Pozdrawiam.

nie mam nic do górników :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polecam parę śmieci

wykopdomene.pl

zakopdomene.pl

Lub coś bardziej na Twoje 'kopyto'

ODWIERTYDOMEN.PL

 

Pozdrawiam.

nie mam nic do górników :)

 

troche chyba nie na temat.. Zaniżasz poziom tego forum, twoje wypowiedzi są na poziomie nastolatka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
troche chyba nie na temat.. Zaniżasz poziom tego forum, twoje wypowiedzi są na poziomie nastolatka.

Przepraszam.

Ach......... znowu bym zapomniał o wycenie....

 

Domene WYCENIAM na 0zł.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polecam parę śmieci

wykopdomene.pl

zakopdomene.pl

Lub coś bardziej na Twoje 'kopyto'

ODWIERTYDOMEN.PL

 

Pozdrawiam.

nie mam nic do górników

 

A zatem przedstawmy portfolio pana anglika:

Specjalistyczny.pl

Specjalistyczny.com

 

Hostingfirm.pl

kroldomen.pl

2x45.pl

eindeks.com

Łódż.pl

kartyplatnicze.waw.pl

m0ney.pl

e-football.pl

cenarejestracji.pl

manuelagretkowska.pl

cenowyhit.pl

centrumcen.pl

biznesinfo.eu

4sex24.com

 

Koleś sprzedał jedną domenę za 1000zł i mysli że jest dobry:)

niech myśli.. Tylko z takimi domenami nie odważyłbym się krytykować innych domen :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A zatem przedstawmy portfolio pana anglika:

 

/portfolio anglika [wyc.]

 

Koleś sprzedał jedną domenę za 1000zł i mysli że jest dobry:)

niech myśli.. Tylko z takimi domenami nie odważyłbym się krytykować innych domen

 

To twoje ostatnie zdanie wręcz mnie rozwaliło. Nie trzeba mieć Ferrari aby dyskutować o autach, bądź krytykować marek z górnej półki. Ty może masz fenomenalne portfolio, na widok którego oczu oderwać nie można, a włosy stają dęba? Sądzisz iż wychaczyłeś na forum domeny które podawał anglik i to jest jego całe portfolio? Może on nie chce ukazywać swoich 'perełek' bo wie że są coś warte? Z tego co ja teraz widzę to ty ostatnio w każdym temacie szukasz dziury w całym, i nieudolnie próbujesz wyśmiewać anglika... tylko nie mam pojęcia z czego. I jeszcze jedno- forum służy do dyskusji, wymiany informacji między nowicjuszami a specami w tej tematyce, no ale pan delarossa nie będzie rozmawiał z byle kim, warunkiem jest posiadanie w portfolio chociaż trzech dwóliterówek, 10 typosów które zarabiają ok. $50/tydzień na parkingu i kilkanaście globalnych z potencjałem. Skoro wolisz, to nie będę udzielał głosu w twoich tematach.

 

Pozdrawiam, D0m4!n

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie trzeba mieć Ferrari aby dyskutować o autach, bądź krytykować marek z górnej półki.

Co do tego drugiego nie zgodzę się do końca..

Ty może masz fenomenalne portfolio, na widok którego oczu oderwać nie można, a włosy stają dęba?

nie nie mam ale nie wysmiewam wszystkich domen z góry na dół..

Z tego co ja teraz widzę to ty ostatnio w każdym temacie szukasz dziury w całym, i nieudolnie próbujesz wyśmiewać anglika..

Wręcz odwrotnie ja nie uznaje wyśmiewania, stąd me uwagi..

I jeszcze jedno- forum służy do dyskusji, wymiany informacji między nowicjuszami a specami w tej tematyce, no ale pan delarossa nie będzie rozmawiał z byle kim, warunkiem jest posiadanie w portfolio chociaż trzech dwóliterówek, 10 typosów które zarabiają ok. $50/tydzień na parkingu i kilkanaście globalnych z potencjałem.

Nie ale hasla typu "poc co wy rejestrujecie takie domeny?" "nie szkoda wam kasy?" od kogoś kto rejestruje jeszcze większe śmieci jest niepoważne

 

Skoro wolisz, to nie będę udzielał głosu w twoich tematach.

 

Pozdrawiam, D0m4!n

Akurat twoje komentarze nie tylko w moich tematach sa pisane z jakimś wyczuciem taktu i bez cwaniactwa..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

hostingfirm.pl negocjuje cene.Aktulna 1100zl

kroldomen.pl prestiz

łódż.pl ruch około 30uq dziennie (ostatnio ctr spadł)

kartyplatnicze.waw.pl + IDN kartypłatnicze.pl temat wisi w 'powietrzu' od jakiegoś tygodnia w rozmowie z pewną instytucją finansową z Wa-wy.

m0ney.pl + e-football.pl sprzedane w pakiecie za 30zł na Allegro (rejestrowane po 9zł.)

cenarejestracji.pl+manuelagretkowska.pl mają nawet ciekawy ruch (na manueli ruch z zagranicy)

Eindeks.com nie ma ruchu , ale myślę że jest ciekawa.

Oczywiście że mam jeszcze inne.

Reszta domen które podałeś warte 0zł które mogę rozdac nadal jak na urodzinach.

Pozdrawiam

do Anglii jutro

 

edit

Acha, mam jeszcze bowls.pl dla Ciebie pewnie to smiec, dla mnie nie bo mam spory ruch z zagranicy.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A zatem przedstawmy portfolio pana anglika:

Specjalistyczny.pl

Specjalistyczny.com

 

Hostingfirm.pl

kroldomen.pl

2x45.pl

eindeks.com

Łódż.pl

kartyplatnicze.waw.pl

m0ney.pl

e-football.pl

cenarejestracji.pl

manuelagretkowska.pl

cenowyhit.pl

centrumcen.pl

biznesinfo.eu

4sex24.com

 

Koleś sprzedał jedną domenę za 1000zł i mysli że jest dobry:)

niech myśli.. Tylko z takimi domenami nie odważyłbym się krytykować innych domen :)

 

No to zlustrowales Anglika...i pomyliles forum jesli chodzi o lustracje. A twoja domena to OTOninja.pl / koniec

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę że znajdzie się ktoś zainteresowany domeną.. chociażby z tego powodu że allegro musi w niedlugim czasie zrobic coś z aukcjami domen poniewaz robi się tam śmietnik..

 

Heh myślę, że bez przesady aukcji domen nie jest, aż tak dużo aby trzeba było robić z tym "coś", na pewno nie jest to tak popularny temat jak np. motoryzacja

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
zauwazyliscie ze otomoto z jednej i drugiej strony czyta sie tak samo ;) to jest dopiero fajne :)

to dział wycen a nie 'gadanie'* w bambus.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

No ja gratuluję.

Teraz będzie wysyp otookna.pl, otokroldomen.pl, otocostamjeszcze.pl

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ile GIDO jest wiarygodnym źródłem informacji.

 

Może były właściciel się wypowie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktoś był ostatnio na http://gido.pl/ i widział dział "Ostatnio sprzedane"? Chyba należą się komuś gratulacje :)

No niewiadomo... To zdaje sie gido umieszczalo na swojej stronie nieprawdziwe informacje, nawet o domenach które właściciel nigdy do gido nie dodał.

Ja przestałem uważać gido za wiarygodny serwis już dawno temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No niewiadomo... To zdaje sie gido umieszczalo na swojej stronie nieprawdziwe informacje, nawet o domenach które właściciel nigdy do gido nie dodał.

Ja przestałem uważać gido za wiarygodny serwis już dawno temu.

Święta racja.

 

Dziś chciałem wystawić sobie domenkę w TOPce, wysyłam SMSa po kod, otrzymuję, wklepuję a tu psikus. Moja domena jest już dodana przez kogoś innego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To prawdziwa oferta na obie domeny.

Czy oferta na gido jest wiążąca? Zawsze wydawało mi się że złożenie oferty kupna jest równoznaczne z akceptacją ceny.

Kupujący che negocjować, mam zejść w dół? A jeśli tak to o ile? A może nie negocjować jesli jest to oferta w rozumieniu prawa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×