Jump to content
Grzegorz

Kilka domen

Recommended Posts

Opanujcie się trochę człowieczki... jeden drugiemu wypomina swoje portfolio i się i idą cytaty typu "jak możesz wyceniać moją domenę na zero, jak masz takie nindże jak bla bla bla..."

Wycena domeny to wycena domeny, każdy ma swoje zdanie, swoją opinię i to wszystko. Jeżeli ja Ci napiszę że twoja domena to nindża, ty powinieneś uszanować moje zdanie, a nie szukać domen które dałem do wyceny i "jak możesz krytykować moje domeny jak masz takie i takie a każda to nindża".

Trochę luzu i zrozumienia panowie.

Pozdrawiam,

D0m4!n

 

PS.

Wg, mnie wartościowymi domenami z twojej listy są Smokingi.pl i ePożyczki.pl, między 100 a 300 zł od jednej :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opanujcie się trochę człowieczki... jeden drugiemu wypomina swoje portfolio i się i idą cytaty typu "jak możesz wyceniać moją domenę na zero, jak masz takie nindże jak bla bla bla..."

 

To chyba nie do mnie, więc precyzuj o kogo chodzi, szczególnie jeśli piszesz pod moim postem. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
To chyba nie do mnie, więc precyzuj o kogo chodzi, szczególnie jeśli piszesz pod moim postem. :-P

Nie napisałem tego do Ciebie, tylko do tych którzy stosują krytykę tego typu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie napisałem tego do Ciebie, tylko do tych którzy stosują krytykę tego typu.

 

Tak właśnie podejrzewałem, ale wolałem się upewnić, bo twój post był bezpośrednio pod moim. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy ma prawo pisać co uważa za właściwe byle zgodnie z regulaminem.

vpb@ nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Twoja "propozycja" z uśmieszkiem nie była szczera. Następnym razem jak będziesz taki chętny do pomocy to na PW, ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites
vpb@ nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Twoja "propozycja" z uśmieszkiem nie była szczera. Następnym razem jak będziesz taki chętny do pomocy to na PW, ok?

 

Następnym razem nie dołączę uśmieszku, skoro ci on przeszkadza. Bo ja ogólnie staram się być miły dla ludzi, dlatego tyle przyjemnych emotek używam. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Następnym razem nie dołączę uśmieszku, skoro ci on przeszkadza. Bo ja ogólnie staram się być miły dla ludzi, dlatego tyle przyjemnych emotek używam. ;)

uśmieszkom mówię tak :rolleyes:

Dołącz, ale na PW tak jak napisałem. Inaczej nie są to poważne porady.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×