Jump to content
Sign in to follow this  
www.okk.pl

co sie dzieje ?? aukcja

Recommended Posts

Najciekawszy fragment aukcji to "Domena jest oczywiście zarejestrowana w NASKu na mnie oraz posiadam pełne prawa do jej sprzedaży.". Ubaw po pachy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

co jest w tej domenie?

 

proste. Sprzedajacy jest z Poznania, a najwyzsza oferta zlozona jest tez przez osobe z Pyrlandi. Dziwny zbieg okolicznosci:)

 

Kolejna aukcja, ktora sztucznie jest podbijana i tyle.Bo sama domena raczej nie prezentuje zadnej wartosci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brawa dla tego pana, który rejestruje dotcomy w NASKu i wystawia na pozostałych aukcjach niezarejestrowane domeny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe no dziwne, że z Poznania ludzie licytują :)

 

czy ma ktos z Was domene zwiazana z kancelaria prawnicza albo z pzpn-u? Moze zrobic maly fun i podeslac sprzedajacemu z niej ten link http://pzpn.pl/?inf=12154 z informacja ze zwiazek wlasnie wszczal przeciwko wlascicielowi domeny postepowanie ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozemy jeszcze podac numer konta i dopisac: 'Prosze o wplacenie 20% poziomu sumy na ktorej aktualnie znajduje sie aukcja. Spowoduje to odstapienie naszej kancelarii od dalszych krokow prawnych' (i te inne pierdoly)

 

Kasa moze isc na rozwoj forum ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale jestes swiadomy ze to wymuszenie i jak facet sie zorientuje to mamy/masz przechlapane :);):D ale co tam :D powiemy ze to nie my xD tylko kto poda swoj numer konta bo ja nie ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedługo pojawi się aukcja euro2012-polska-ukraina-abcdefghijkl.....pl, oczywiście bardzo wartościowa, ciekawa, i prosta do zapamiętania...

Ta domena na aukcji chyba nie jest warta 1% tej sumy ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
czy ma ktos z Was domene zwiazana z kancelaria prawnicza albo z pzpn-u? Moze zrobic maly fun i podeslac sprzedajacemu z niej ten link http://pzpn.pl/?inf=12154 z informacja ze zwiazek wlasnie wszczal przeciwko wlascicielowi domeny postepowanie ;]

Ja mam www.pzpn.waw.pl , ale się nie śmiejcie :)

Zarejestrowałem ją kiedys z nudów za złotówkę.

Jest do wykorzystania.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×