Jump to content
karollp

puchareuropy.pl - aukcja na aftermarket.pl

Recommended Posts

Licytacja domeny: puchareuropy.pl na aftermarket.pl. Startujemy od 900 PLN.

Zakończenie aukcji: 2008-07-23 20:00:00

 

Już tylko 5 godzin do zakończenia aukcji. Tylko na tej aukcji możesz zdobyć Puchar Europy!!! Zapraszam do licytacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeną jestem moge byc zainteresowany, ale jak cena bedzie nizsza :)

Jeśli aukcja nie skończy się sprzedażą to prawdopodobnie stanie na niej serwis. Domena jest jedyna i niepowtarzalna :), a puchar europy to marzenie nie tylko Wasze ... Domena roczna, świeżutko po przedłużeniu, ważna do 2009-07-16. Pomimo braku serwisu, od początku rozsądnie pozycjonowana. Nie straszny jej duży przyrost linków... Zapraszam do licytacji,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli aukcja nie skończy się sprzedażą to prawdopodobnie stanie na niej serwis. Domena jest jedyna i niepowtarzalna :), a puchar europy to marzenie nie tylko Wasze ... Domena roczna, świeżutko po przedłużeniu, ważna do 2009-07-16. Pomimo braku serwisu, od początku rozsądnie pozycjonowana. Nie straszny jej duży przyrost linków... Zapraszam do licytacji,

 

pozycjonowana ?

 

przeciez w google jest tylko 60 zapytań na: puchareuropy.pl

 

jakbys zmienil zdanie, odnosnie ceny - jestem zainteresowany

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli jest więcej niż jeden zainteresowany to obniż trochę cenę i niech się licytują :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli jest więcej niż jeden zainteresowany to obniż trochę cenę i niech się licytują :)

Pomysł wart rozważenia, za 20 minut będzie jasne czy będzie taka potrzeba :) Może zobaczymy ciekawa walkę ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
wielkiej walki nie bylo :)

"Walkę" o puchareuropy.pl mogę porównać z walką naszej reprezentacji o puchar w czerwcowych mistrzostwach :) . Jeśli są zainteresowani zakupem domeny proszę o oferty na PW.

 

EDIT: Oferty poniżej 500 PLN nie będą brane pod uwagę i domena nadal będzie leżała na "pułce" :).

Edited by karollp

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Walkę" o puchareuropy.pl mogę porównać z walką naszej reprezentacji o puchar w czerwcowych mistrzostwach :) . Jeśli są zainteresowani zakupem domeny proszę o oferty na PW.

 

Ty musisz znac cene wyjsciowa za domene, :)

 

ja jak ide do sklepu to nie biore towaru z pułki, i ide do kasy i mowie dam 10 zl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×