Jump to content
Sign in to follow this  
Sulle

Witam Was

Recommended Posts

Witam wszystkich uzytkownikow forum w szczegolnosci tych gadatliwych, bo to dzieki nim forum zyje. Do tej pory bylem cichym czytelnikiem. Przegladalem jedynie forum, poniewaz bylo to dla mnie cos nowego i chcialem sie dowiedziec mozliwie jak najwiecej o domainingu.... Moze i Wy znacie uczucie tego nieokielznanego entuzjazmu towazyszacemu na poczatku i liczeniu milionow w myslach...tak tak, mi juz to minelo jakis czas temu i ciesze sie bo moglbym stracic przez to sporo pieniedzy :rolleyes: Teraz mam do tego troche wiecej dystansu, co nie znaczy, ze zrezygnowalem calkowicie i nie marzy mi sie juz gruba tranzakcja na domenie, o nie nie, ale wiem takze, ze rownie dobrze moge trafic szostke w Lotto ;)

Jestem dopiero na poczatku drogi, daleko za wiekszoscia z Was wiec wybaczcie jesli zadam od czasu do czasu "glupie" pytanie (choc ktos kiedys powiedzial ze takich pytan nie ma), bo prawda jest, ze "kto pyta, nie bladzi" a jesli by ta sentencje odniesc do sfery biznesu mozna by rzec: "kto pyta, nie traci"...pieniedzy oczywiscie ;)

 

Pozdrawiam wszystkich i powodzenia zycze.

 

Sulle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze zacząłeś - tak trzymaj ;) Powodzenia!

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×