Jump to content
Sign in to follow this  
necik

Zmiana "Kontakt z wlascicielem domeny" na inny tekst?

Recommended Posts

Wydaje mi się ktoś ostatnio wspominał że powyższy standardowy tekst można zmienić na własny.

Czy komuś udało się to zrobić? Jeżeli tak to proszę o info jak to zrobić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Próbowałem, zaakceptowali nawet tekst w ND - ale dalej wyświetla się "ichniejszy". Ktoś pisał, że się udało, nie mogę sobie teraz przypomnieć kto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domainer napisał w jednym temacie, że to jest możliwe, a ja potwierdzam, że jest możliwe, sam niedawno zmieniłem ten napis i w ciągu zaledwie kilku dni dostałem chyba z osiem ofert kupna, przestanę też, mam nadzieję wreszcie dostawać nagminne śmieszne grypsy typu "jeżeli jest Pan zainteresowany zakupem produktu X/Y proszę o kontakt zwrotny", na pewno warto zmienić, żeby było wyraźnie wiadomo o co chodzi z tym parkingiem.

 

Aha, mały detal - trzeba koniecznie zmienić we wszystkich domenach, które mają mieć taki tekst, w ustawieniach, że są NA SPRZEDAŻ, a nie, że kontakt, bo inaczej wyświetla się ten domyślny tekst. ;)

 

EDIT : można zobaczyć u mnie na http://koszulkiklubowe.pl że się udało (żeby nie być gołosłownym). ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aha, mały detal - trzeba koniecznie zmienić we wszystkich domenach, które mają mieć taki tekst, w ustawieniach, że są NA SPRZEDAŻ, a nie, że kontakt, bo inaczej wyświetla się ten domyślny tekst. :)

 

Dziękuję thomaso, :)

 

faktycznie chodziło o ten "szczegół" (powyżej)...

Domeny muszą być ustawione na "TAK" w panelu "Sprzedaż" aby własny/inny tekst był wyświetlany.

 

Thx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie tylko czy sensownie jest wpisywać swój tekst, skoro zdefiniowanie własnego powoduje wyświetlenie identycznego w każdym kraju. Natomiast kiedy zaznaczony jest standardowy tekst, to polak widzi go po polsku, anglik po angielsku, a rosjanin po rosyjsku - wtedy większa szansa na złapanie kontaktu.

 

Thomaso, a ty co sądzisz na ten temat? Bo napisałeś, że po zmianie poprawiła ci się ilość zapytań. Czyli rozumiem, że dotyczyło to PL-ek?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pytanie tylko czy sensownie jest wpisywać swój tekst, skoro zdefiniowanie własnego powoduje wyświetlenie identycznego w każdym kraju. Natomiast kiedy zaznaczony jest standardowy tekst, to polak widzi go po polsku, anglik po angielsku, a rosjanin po rosyjsku - wtedy większa szansa na złapanie kontaktu.

 

Thomaso, a ty co sądzisz na ten temat? Bo napisałeś, że po zmianie poprawiła ci się ilość zapytań. Czyli rozumiem, że dotyczyło to PL-ek?

 

Tak, zmiana kontaktu domyślnego mocno zwiększyła ilość zapytań i dotyczyło to .pl-ek z polskimi słowami kluczowymi, innych domen nie parkuję w ND. Domeny z zagranicznymi keywordami i możliwym ruchem z zagranicy parkuję tylko i wyłącznie na parkingu Sedo.

 

Większość w/w zapytań była jednak delikatnie mówiąc mizerna (xx-niskiego xxx zł), a po napisaniu swojej ceny cisza, stąd odpuściłem sobie już taką taktykę i na ND zostawiłem już tylko zarabiające porządnie domeny, literówki, IDN-y oraz domeny, którym od czasu rejestracji nie minęło 21 dni, całą resztę "parkuję" na Aftermarket z podanymi wstępnymi cenami i jeśli mam już zapytanie w sprawie negocjacji podanej ceny, to chociaż potencjalny klient mniej więcej wie, jaka cena mnie interesuje. :rolleyes:

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×