Jump to content
Alex

Miliony zarobione w internecie

Recommended Posts

Z reguły właściciele stron internetowych / serwisów o charakterze xxx są anonimowi.

Zdarzyło sie że przypadkowo, dowiedziałem się kto jest właścielem serwisu FTV girls*com (linku nie wklejam z wiadomych względów)

 

Oczywiście nie jest typ działalności którą powrzechnie można by propagować :) , co nie zmienia faktu że jak widać serwisy typu xxx przynoszą niezmiennie od lat znakomite zyski.

To jest zdjęcie własciciela z wycieczki po zakup nowego Veyron'a.

 

117.jpg

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sex zawsze byl i bedzie jedna z najlepiej zarabiajacych branzy na swiecie. Sam od jakiegos czasu mysle czy by nie zajac sie tym, mowie tu o stronie www o tej tematyce, ale jest to spore wyzwanie dla jednej osoby. Gdyby ktos z was rowniez myslal nad tego typu przedsiewzieciem jestem sklonny polaczyc sily. :)

Edited by Sulle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam narazie luzne pomysly w glowie, ktore nie sa jeszcze niczym specjalnym. Mowie tylko ze sam mysle i chetnie wzialbym udzial w projekcie xxx. Wiem, ze stron o tej tematyce jest multum, ale to nie znaczy ze kolejna bedzie skazana na niepowodzenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale o co tutaj chodzi ? robisz jakiś biznes ?

 

Nic konkretnego.....

 

Hobbystycznie programuje Lamborghinis i że tak powiem mam styk z grupą włascicieli tego typu zabawek, no i często rozmowa zachacza o to co kto robi itd.

Wiele osób dorabia lub dorobiło się na interencie, co dla mnie jest wodą na młyn bo bardzo ciekawią mnie konkretne schematy biznesowe mniejszych firm internetowych, szczególnie tych co osiągneły sukces.

Oczywiście ten przykład to bardziej ciekawostka, niemniej jak widac internet jest bardzo chłonnym medium i bardzo dochodowym zarazem.

 

Dla równowagi ostatnio przyjechał do mnie David Hansson, któremu programowałem żółtego Lambo Spyder.

Bardzo miły koleś, który w branży internetowej jest bardzo znany (dla tych co nie kojarzą to jest autor Ruby On Rails) pomimo tego że ma 29 lat.

Inwestuje bardzo agresywnie w serwisy internetowe takie jak BackPackIT, BaseCamp, czy Campfire.

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie przydałoby się tutaj parę takich sensownych schematów na biznes w internecie, bo to, że samochód ma 4 koła, nikogo nie poruszy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest zdjęcie własciciela z wycieczki po zakup nowego Veyron'a.

Na tym zdjęciu wygląda jak biedy polski turysta który w czasie podróży do Berlina fotografuje sie przy najnowszym modelu mercedesa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na tym zdjęciu wygląda jak biedy polski turysta który w czasie podróży do Berlina fotografuje sie przy najnowszym modelu mercedesa :)

 

norma,

 

np szef światowego koncernu IKEA też nie wygląda na osobę co ma miliardy dolarów na koncie :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś mi załatwi firmę z akceptacją kart na duża skalę i firmę w USa bo tylko tam to przejdzie to mogę sprzedać pomysł i wejść w biznes prosty i zyskowny na Sex w necie. Powiem tylko tyle - jedna dziewka znan mi osobiście była w stanie wyrobić około 10 tys EURO miesięcznie obrotu a miała z tego jakieś grosze 20% może . 20 dziewczyn i mamy Bugatti tylko kto przyjmie mi taką kasę 20 x 10 tys EURO czyli jakieś 200 tys EURo obrotu na miesiąc. I nie będę płacił haraczu dla Polandiii i Tuskomatołków. Już kiedyś miałem robić to ale wszystko rozbiło się o przyjęcie kasy i firmę w USA - a wizy nie dostanę. I wypranie tego potem na niskich podatkach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Na tym zdjęciu wygląda jak biedy polski turysta który w czasie podróży do Berlina fotografuje sie przy najnowszym modelu mercedesa :)

Biedny polski turysta raczej nie chodzi w koszulce za 300 zł.

 

Dziwi mnie trochę takie afiszowanie się w internecie. A co do Misia to jesteś pewien, że ci ludzie chcą, żeby przedstawiać ich tutaj wraz z ich działalnościami?

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na tym zdjęciu wygląda jak biedy polski turysta który w czasie podróży do Berlina fotografuje sie przy najnowszym modelu mercedesa :)

 

No fakt 1wsze zdjęcie mało trafione:

 

144.jpg

 

140.jpg

 

105.jpg

 

111.jpg

 

134.jpg

 

 

Dziwi mnie trochę takie afiszowanie się w internecie. A co do Misia to jesteś pewien, że ci ludzie chcą, żeby przedstawiać ich tutaj wraz z ich działalnościami?

 

On nie za bardzo się z tym kryje :) Na jednym forum do którego ja też należę, ma nawet nazwę FTV w nicku :)

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misio przeprowadził kontratak :) ale schematu biznesowego dalej nie ma.

 

Tylko amerykanie mogą płacić za te wszystkie fotki, m.in. dlatego, że boją się choćby skorzystać z programu p2p albo brakuje im fantazji. :)

 

bo tylko tam to przejdzie to mogę sprzedać pomysł i wejść w biznes prosty i zyskowny na Sex w necie.

 

kamerki internetowe to konkurencyjna działalność, więc trudno być aż takim optymistą

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jest konkurencyjna jak się wie jak to zrobić. na to popyt jest jak 50 do 1. Sprzedaż młodych bab to najlepszy biznes- ja to sprawdziłem na własnej skórze. Ja widziałem to od środka i robiłem to w mikroskali tylko nie interesowała mnie zabawa z 1 dziewczyną -chciałem rozmnożyć to an 100 a minimum 20 dziewczyn. Bo zysk z jednej jets mniejszy niż to co mam teraz więc nie będę się bawił z jedną jak mi starcza to co mam teraz aż zanadto ale jak już iść na dużą wodę na miliony i księżniczki i jakiegoś viperka albo corvettkę można by sobie potem sprawić :) to bym się poświęcił. Zainwestowałem trochę grosza w to i czasu ale jak mówię rozbiło się to odbiór takiej kasy i ukrycie tego przed naszym "piskusem ". Nie będę im oddawał 50% przecież i nikt mi w Polsce nie przyjmie takiej kasy. Żadne dotpaye ecardy polcardy i inne tego typu pseudo firemki.

Edited by alexander13

Share this post


Link to post
Share on other sites

ecard i polcard działają na polskim rynku, a nie jest to biznes na polski rynek, są przecież różne systemy rozliczeń kart, i do tego z pewnością wizy nie trzeba, ani rejestracji firmy w usa

 

jest kilka wiodących stron na tym rynku, i nie sądzę, by to był łatwy biznes, wszystko pewnie rozbija się o stronę techniczną, bo na papierze to zyski rosną

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gadaj sobie gadaj bez urazy -wszystko rozbija się o prowizję złodziejską i podatki. jak chcesz robić na polskiego piskusa i ecard-( tu nie ma konkurencji żadnej i wyboru w kartach) . poza tym Polska to nie państwo przyjazne dla biznesu -żadna firma w Polsce ci nie pozwoli na sex biznes a jak cie załatwią to nie masz wyboru żeby iść do innej. Nie wiesz jaki jest biznesplan i idea i nie znasz szczegółów to nie zrozumiesz idei- to jest rozmowa na więcej niż 5 minut- ale ja nie będę jej tu przedstawiał z wiadomych względów. No i nie mówię że roboty przy tym nie ma. Bo an początku jest od cholery a mi się robić nie chce już zbytnio i użerać z tymi co czają się na cudze pieniążki. (Czyt- państwem) Dlatego to jest nie do zrobienia w Polsce i w Europie . Może w sumie w Uk ale też nie widziałem kiedyś tam możliwości -może teraz.

Edited by alexander13

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakby ten Veron naprawdę dobrze kręcił, to by wiedział co kupić :)

 

z5484892Z.jpg

 

 

z5484898X.jpg

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
jakby ten Veron naprawdę dobrze kręcił, to by wiedział co kupić :)

 

oj widzę Andro że nie w temacie jesteś :)

Nie Veron tylko Veyron, i to nie nazwisko tylko model Bugatti.

 

Pozatym jak kogos stać z internetowego biznesu na auto za €1,100,000

to nie powiedziałbym raczej że źle "kręci" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie Veron tylko Veyron, i to nie nazwisko tylko model Bugatti.

 

to była podpucha w tym wakacyjnym temacie, bo gościa nie przedstawiłeś, choć co prawda ja jestem zdecydowanie w temacie rowerowym :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jakby ten Veron naprawdę dobrze kręcił, to by wiedział co kupić :)

 

z5484892Z.jpg

 

 

z5484898X.jpg

 

przeciez stoi na Wałach Chrobrego w Szczecinie,

 

a ja jestem ze Szczecina,

 

dobra odkryje rąbka tajemnicy, to mój ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście, że Twój. :) Mój jest ten na 7 nabrzezu po lewej.

 

ostatnio się mijaliśmy, z mostku machałem czapką do Ciebie

 

to nie widziales :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tam juz nawet nie plywam po morzu, w weekendy wole wyskoczyc na marsa... a jakie tam dobre jedzenie a ufoludki jakie mile... tylko im $ w glowie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×