Jump to content
nihonjin

Próba przejęcia domeny

Recommended Posts

Witam!

 

Chciałbym jakimś sposobem przechwycić domenę gwiazdy.pl Okres abonamentowy kończy się niedługo, ale niestety ktoś założył opcję, więc ten sposób odpada i zostaje tylko możliwość odkupienia. Na stronie znajdującej się pod tą domeną jest podany adres horoskop@astro.pl, próbowałem wysłać maila z propozycją odkupienia domeny, ale niestety od razu dostałem raport o niedoręczeniu maila do nadawcy. Pod tą domeną znajduje się taka sama strona jak pod astro.pl, oznaczałoby to że właściciel nie ma planów co do zagospodarowania tej domeny, wię może byłby zainteresowany odsprzedażą. Co wy proponujecie w tej sytuacji?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam!

 

Chciałbym jakimś sposobem przechwycić domenę gwiazdy.pl Okres abonamentowy kończy się niedługo, ale niestety ktoś założył opcję, więc ten sposób odpada i zostaje tylko możliwość odkupienia. Na stronie znajdującej się pod tą domeną jest podany adres horoskop@astro.pl, próbowałem wysłać maila z propozycją odkupienia domeny, ale niestety od razu dostałem raport o niedoręczeniu maila do nadawcy. Pod tą domeną znajduje się taka sama strona jak pod astro.pl, oznaczałoby to że właściciel nie ma planów co do zagospodarowania tej domeny, wię może byłby zainteresowany odsprzedażą. Co wy proponujecie w tej sytuacji?

Niestety to wcale nie oznacza, że właściciel jest zainteresowany sprzedażą.

 

To są inne domeny abonenta gwiazdy .pl (http://doomeny.pl/?domena=gwiazdy.pl) spróbuj poszperać lub napisz bezpośrednio do rejestratora z prośbą o przekazanie Twojej wiadomości do właściciela domeny.

 

Przygotuj się na minimum średnie XX kPLN :D

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie sądzę, aby te xxpln było takie oczywiste, ktoś trzyma domenę od 8lat i teraz się jej pozbędzie za grosze? Na spad to w ogóle bym już nie liczył, opcję może założył sam właściciel, tego nie wiemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kulas napisał wyraznie "..XX kPLN" co w naszym tłumaczeniu oznacza XX 000 PLN :D

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie sądzę, aby te xxpln było takie oczywiste, ktoś trzyma domenę od 8lat i teraz się jej pozbędzie za grosze? Na spad to w ogóle bym już nie liczył, opcję może założył sam właściciel, tego nie wiemy.

 

chyba na wyrost ten nick "trzeźwy" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli właścicielem jest

 

PHOENIX PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K

Swojczycka 38

51-501 WROCŁAW

PL

+48.713449808

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wysłałem maila z zapytaniem na adres phoenix@phoenix.pl, ale do tej pory niestety nie dali żadnej odpowiedzi, najwyraźniej nie są zainteresowani sprzedażą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też zajęta i o wiele gorsza od gwiazdy.pl

 

To, że zajęta to było oczywiste.

Sądzę, że Grzegorz zaproponował Ci zakup gwiazdorzy.pl a nie jej rejestrację z palca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
najwyraźniej nie są zainteresowani sprzedażą.

 

sprawa prosta, napisz tutaj na forum za ile konkretnie chcesz kupić domenę, na jaki cel, gwiazdy muzyczne, wróżenie, czy co innego, podaj swój mail, otrzymasz oferty i kupisz co będziesz chciał, wybierzesz najlepszą domenę.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wysłałem maila z zapytaniem na adres phoenix@phoenix.pl, ale do tej pory niestety nie dali żadnej odpowiedzi, najwyraźniej nie są zainteresowani sprzedażą.

To może zadzwoń

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gwiazdy to pojecie wzgledne... Nie wiem, jaki serwis chcesz stawiac pod ta domena? Moze poszukaj innej frazy pasujacej do Twojej strony?

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×